!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zmiana Silnika !
#1
Witam,

Ostatnio zauwazylem, ze po poludniami, gdy jest powyzej 70-iu osob , sa lagi na serwerze, tak ze gdy mialem skopac 10 stackow obsa to nie dalo rady ...
Duzo osob ma te lagi , wiec nie jest to z mojej strony lecz serwera , i zapewne jest to silnik
Czy dalobyrade cos z tym zrobic ?!
#2
Hehe gdy wpierdzielasz wszystko do jednego folderu   Cool | Maszyna dedykowana jeśli serwer posiada by tak nie zamulała jeśli ma jeszcze jakieś serwery/strony to no może aleeeeeeeeeeee zapewne to jest maszyna dedykowana pewnie z niższej półki
#3
(05-28-2019, 20:56)Calnex napisał(a): Hehe gdy wpierdzielasz wszystko do jednego folderu   Cool

???
#4
Calnex wyjasnij mi funkcje silnika minecrafta i na jakiej zasadzie on dziala.... Zanim zaczniesz cos "cenzura".
Problem nie jest maszyny a samego minecrafta, ktory zostal do dupy napisany. Dziala tylko na 1 rdzeniu. Jak serwer mc zaczyna lagowac, to dedyk ma 25%-30% przeciazenia. Duzo rezerwy co?
JEstem za aktualizacja serwera, bo to 1.7.x mnie rozwala
[Obrazek: why.png]
#5
(05-28-2019, 21:02)SandwichBM napisał(a): Calnex wyjasnij mi funkcje silnika minecrafta i na jakiej zasadzie on dziala.... Zanim zaczniesz cos "cenzura".
Problem nie jest maszyny a samego minecrafta, ktory zostal do dupy napisany. Dziala tylko na 1 rdzeniu. Jak serwer mc zaczyna lagowac, to dedyk ma 25%-30% przeciazenia. Duzo rezerwy co?
JEstem za aktualizacja serwera, bo to 1.7.x mnie rozwala

To bylaby najlepsza zmiana jaka bysmy mogli wprowadzic
Hmmm tylko jakby tu przekonac Gande ??
#6
Seryjnie to nie wiem jak go przekonac. On sam ma duzo roboty i nie wiem czy bedzie mial czas na az taka potezna aktualizacje serwera
[Obrazek: why.png]
#7
Wystarczyło by zmienić wersje dla tego API od Javy, aby były możliwe skiny a nie przypadkowo.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika