Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] Zmiana Silnika !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Ostatnio zauwazylem, ze po poludniami, gdy jest powyzej 70-iu osob , sa lagi na serwerze, tak ze gdy mialem skopac 10 stackow obsa to nie dalo rady ...
Duzo osob ma te lagi , wiec nie jest to z mojej strony lecz serwera , i zapewne jest to silnik
Czy dalobyrade cos z tym zrobic ?!
Hehe gdy wpierdzielasz wszystko do jednego folderu   Cool | Maszyna dedykowana jeśli serwer posiada by tak nie zamulała jeśli ma jeszcze jakieś serwery/strony to no może aleeeeeeeeeeee zapewne to jest maszyna dedykowana pewnie z niższej półki
(05-28-2019, 20:56)Calnex napisał(a): [ -> ]Hehe gdy wpierdzielasz wszystko do jednego folderu   Cool

???
Calnex wyjasnij mi funkcje silnika minecrafta i na jakiej zasadzie on dziala.... Zanim zaczniesz cos "cenzura".
Problem nie jest maszyny a samego minecrafta, ktory zostal do dupy napisany. Dziala tylko na 1 rdzeniu. Jak serwer mc zaczyna lagowac, to dedyk ma 25%-30% przeciazenia. Duzo rezerwy co?
JEstem za aktualizacja serwera, bo to 1.7.x mnie rozwala
(05-28-2019, 21:02)SandwichBM napisał(a): [ -> ]Calnex wyjasnij mi funkcje silnika minecrafta i na jakiej zasadzie on dziala.... Zanim zaczniesz cos "cenzura".
Problem nie jest maszyny a samego minecrafta, ktory zostal do dupy napisany. Dziala tylko na 1 rdzeniu. Jak serwer mc zaczyna lagowac, to dedyk ma 25%-30% przeciazenia. Duzo rezerwy co?
JEstem za aktualizacja serwera, bo to 1.7.x mnie rozwala

To bylaby najlepsza zmiana jaka bysmy mogli wprowadzic
Hmmm tylko jakby tu przekonac Gande ??
Seryjnie to nie wiem jak go przekonac. On sam ma duzo roboty i nie wiem czy bedzie mial czas na az taka potezna aktualizacje serwera
Wystarczyło by zmienić wersje dla tego API od Javy, aby były możliwe skiny a nie przypadkowo.