!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To juz bylo ale myślę że fajne by to było
#1
Tongue 
Ostatnio sobie czytałem wszystko co było na forum od początku i zauważyłem wątek turniej w cs, który się nie odbył bo mars złamał palec.
Zastanawiałem się czy czasem nie zorganizować od nowa takiego turnieju. Myślę że fajne by to było, dodatkowa rozgrywka dla graczy serwera. 
Zapraszam do dyskusji naa ten temat gownie Administracji, ponieważ to od nich zależy.
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#2
XD ladnie
[Obrazek: iy0btYW.png]
Odpowiedz
#3
Mogłeś to napisać w Offtopic czy czymś innym bo to raczej nie jest propozycja odnośnie serwera mc.
Odpowiedz
#4
Przesuwam do Offtopic, I nawet why not. Mial byc ale nie bylo
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#5
LoL ale bzdury bo złamałem palec XD. Turniej się nie odbył bo nie było zainteresowania.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#6
No nie do końca Mars albo Ty się mylisz albo SandwichBM zlamales sobie kość w palcu

https://zapodaj.net/6870c4e35ef8e.jpg.html
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#7
Niestety Mars, ale co innego mi pisales w tym Discordzie xd
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#8
Taktyczny Bump na odświeżenie tematu
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#9
(05-05-2019, 23:32)Fade napisał(a): Ostatnio sobie czytałem wszystko co było na forum od początku i zauważyłem wątek turniej w cs, który się nie odbył bo mars złamał palec.
Zastanawiałem się czy czasem nie zorganizować od nowa takiego turnieju. Myślę że fajne by to było, dodatkowa rozgrywka dla graczy serwera. 
Zapraszam do dyskusji naa ten temat gownie Administracji, ponieważ to od nich zależy.
Odpowiedz
#10
EniNova Mars SandwichBM sariel jest jakaś szansa na ten turniej czy nie zbyt?
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika