Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: To juz bylo ale myślę że fajne by to było
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ostatnio sobie czytałem wszystko co było na forum od początku i zauważyłem wątek turniej w cs, który się nie odbył bo mars złamał palec.
Zastanawiałem się czy czasem nie zorganizować od nowa takiego turnieju. Myślę że fajne by to było, dodatkowa rozgrywka dla graczy serwera. 
Zapraszam do dyskusji naa ten temat gownie Administracji, ponieważ to od nich zależy.
XD ladnie
Mogłeś to napisać w Offtopic czy czymś innym bo to raczej nie jest propozycja odnośnie serwera mc.
Przesuwam do Offtopic, I nawet why not. Mial byc ale nie bylo
LoL ale bzdury bo złamałem palec XD. Turniej się nie odbył bo nie było zainteresowania.
No nie do końca Mars albo Ty się mylisz albo SandwichBM zlamales sobie kość w palcu

https://zapodaj.net/6870c4e35ef8e.jpg.html
Niestety Mars, ale co innego mi pisales w tym Discordzie xd
Taktyczny Bump na odświeżenie tematu
(05-05-2019, 23:32)Fade napisał(a): [ -> ]Ostatnio sobie czytałem wszystko co było na forum od początku i zauważyłem wątek turniej w cs, który się nie odbył bo mars złamał palec.
Zastanawiałem się czy czasem nie zorganizować od nowa takiego turnieju. Myślę że fajne by to było, dodatkowa rozgrywka dla graczy serwera. 
Zapraszam do dyskusji naa ten temat gownie Administracji, ponieważ to od nich zależy.
EniNova Mars SandwichBM sariel jest jakaś szansa na ten turniej czy nie zbyt?
Stron: 1 2