!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#11
na wszystko mam dowod nie boj sie tylko admini poprosza
#12
Lokomotywa ale na co masz dowody? na to że ci Szejk napisał "Nie miałem twojego konta" czy coś takiego?
Trzy osoby Ci piszą że Szejk to konto oddawał za darmo, a ty dalej swoje ^^
#13
nie te dowody ale te tez moge dac
#14
rozmawialem z szejkiem i zostałem poinformowany o tym, ze oddałeś mu swoje wszystkie konta i juz nie bedziesz gral Wink

i na twoich glupich przykladach, jak jesteś właścicielem to bierzesz dowod wlasnosci i wymieniasz zamki, ale czekaj, ty juz nie jestes wlascicielem tego konta Smile
#15
jak widac gram kiedy ktos z administracji oceni sprawe??

I NIE ODDAWAŁEM NIC omg ciezko zrozumiec

a jakies dowody w postaci ss od was bo cos nie chce mi sie wierzyc ze szejk oddal te konto nie majac do niego passow
#16
Prosze o danie dowodow a reszta nie pisac tutaj jak nie macie tak waznego do gadania. Jesli bedziemy chcieli od kogos miec informacje, to poprosze was.

Dowody z tymi danymi osobowymi prosze podac przez discord.
[Obrazek: why.png]
#17
gdzie znajde discorda?
#18
Co to w ogóle jest za skarga, Nie ma czegoś takiego jak włam na konto.

Ktoś ma twoje hasło to znaczy, że to twój problem. Ty musiałeś to podać. Magicznie sobie nie wyczarował.

Kont i haseł nie zwracamy, zwłaszcza, było handlowane przez wiele osób.
#19
nie no jeszcze co. oczywiscie ze nie intnieje taka rzecz jak wlam na konto

jakbym wlamal ci sie na konto to pewnie bys mial zwrocone haslo
(nie wlamie sie bo nie umiem) pisze to bo zaraz bedzie pewnie ban za probe wlamania

ps moge discorda??
#20
Dałeś hasło Szejkowi to jest twój problem. Zrobił z tym co chciał bo mógł i tyle. Masz nauczkę, że nie daję się byle komu haseł.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika