Sky-Block.pl Forum

Pełna wersja: [Odrzucono] [skarga]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nick ktory uzywasz na serwerze: lokomotywa69 kiedyś Mathway i SapphiroN_ ale cos haslo nie dziala ciekawe czemu
Nick osoby ktora oskarzasz: nie wiem moj stary nick tylko tyle wiem
Data wykroczenia: Dzisiaj
Powod skargi: Włam chłop twierdzi że oddałem na własność konto szejkowi ktore on niby mu sprzedal no ciekawe... (NIE ODDAŁEM NIC)
moge dac dowody na wszystko mam ssy gdzie rozmowawiam z szejkiem gdzie on otwarcie twierdzi ze nic o tym nie wie
to samo z kontem SapphiroN_ nie moge sie zalogowac (Juz mam te konto poniewaz byl tam email, ale na mathway'u mi zalezy bo mam tam wyspe)
sr za polski
Dowód: https://imgur.com/a/4Qu24im 
Jeżeli ktoś wchodzi na moje konto bez mojej zgody i zmienia hasło to jest chyba włam no nie?

wiecej dowodow moge dac na pv nie daje tutaj bo dane osobowe etc
pisze po to zeby znowu miec dostep do (moich) 2 kont
Prawda Szejk nikomu nic nie sprzedal ale oddał konto jednemu z graczy o nazwie Drea...
Nic nikomu nie oddawal mam ssy moge pokazac
edit: nawet hasla nie mial zapomnialem dodac
Szejk został zbanowany na wszystkie konta oddał konto dla jednego z graczy konto zostało odkupione od jednego z graczy z banem i jeden gracz kupił na nim ub i teraz na tym kacie gra

Więc niewiem co ci szejk powiedział a czego nie

Więc niewiem co ci szejk powiedział a czego nie
Szejk oddał mi te konto z banem, ktore sprzedalem 1 dniu, jedyne do kogo mozesz sie sapac to do Szejka, ze mi je oddał, pozdro
Dzk dreams Smile
HISTORIA TEGO KONTA NA PRZEŁOMIE KILKU DNI:
1) Mathway został oddany w ręce Dreams'a
2) Dreams sprzedał to konto gościowi pod nickiem Terra
3) Terra sprzedał to konto aktualnemu gościowi.

Potwierdzam, do mnie również pisał Szejk czy nie chce konta lecz ja mu odpisałem żeby oddał to konto komuś bardziej potrzebującemu.. Mam możliwość potwierdzenia odbytej rozmowy przez pokazanie ss'ów które posiadam.

A co do samego konta to go nie odzyskasz. Nie jest to kradzież ponieważ jak wiemy Szejk znał passy do tego konta a więc passy znały osoby trzecie co nie powinno mieć miejsca.
Konto SapphiroN_ z tego co mi wiadomo ma bana.
moje konto nie szejka nigdy to nie bylo jego kontem. ze mna powinienes takie sprawy zalatwiac nie wiem czego wy ***** nie rozumiecie wchodzac na te konto bez """mojej""" zgody (MOJEJ bo to moje konto i nigdy nie bylo szejka) wlamujesz sie

nie bylo mnie doslownie pare miesiecy i taka pajacerka sie odppierdala
przyklad totalnie z dupy wziety kupuje dom wyrabiam klucze np znajomemu znajomy sprzedaje te klucze(nielegalnie) randomowi i wtedy on ma dostep do domu ale prawnie tylko ja jestem wlascicielem
moze cringowy ten przyklad ale trzeba to jakos wytlumaczyc jak nikt nie rozumie
Lokomotywa69 po tym co piszesz coś nie wieze że ty to SapphiroN_. Poczekajmy na odpowiedź administracji
Stron: 1 2 3 4