!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[W realizacji] Tworzenie nowych nagrod
#1
Witam,

pisze ten temat z powodu propozycji z tego posta:

http://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=33
"4.Ciekawym elementem byłoby dodanie a raczej zmienienie osiągnieć, gdyż nagroda za nie jest beznadziejna i nie opłaca się ich robić a często tą takim niezauważalnym elementem który umila grę"

Dlatego proponuje:

1. Stworzyc wspolnie liste zadan, ktora zastapi te aktualne, te stare sa bez sesnu.
2. Ja potem stworze na lokalnym serwerze gotowy plik napisany
3. Zapresentuje wlascicielowi

Tylko prosze o sensowne zadania i jakie nagrody maja byc!
Zadania sa pod komenda /zadania lub /challenges
Informacja: Zeby wykonac zadanie drugie trzeba miec ukonczone pierwsze zadanie, trzeba w kolejnosci stworzyc te zadania. Od latwych po ciezkie!
Propozycje prosze pisac pod tym tematem.
(Zadania sa tylko mozliwe do zrobienia, majac itemy w eq)

Przyklad:
1. 10 Sztuk Cobblestone ma dac 1000$ za ukonczenie i 3 diamentow nagrody globalnej
2. 10 Sztuk Stone ma dac 1500$ za ukoczenie i 5 diamentow nagrody globalnej
.....

Dziekowac
Kanapka
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#2
Taka uwaga ode mnie. Bywałem na różnych serwerach i o ile takie zadania lub wyzwania w jakiś tam sposób urozmaicą rozgrywkę, o tyle nie powinno być tak, żeby cała rozgrywka od nich zależała.

Tak szczerze mówiąc mam wrażenie, że znam serwer, z którego ten pomysł został "zapożyczony", ale to już zachowam dla siebie.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#3
Juz chyba wiem o jaki ci chodzi, ja tego pomyslu nie mialem tylko jak przeczytalem dokladnie ten temat co na gorze podalem i sprawdzilem /zadania to mi wpadlo do glowy. A przyznajmy ze trzeba zrobic aktualizacje tego.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
(07-01-2018, 17:40)Buras napisał(a): Taka uwaga ode mnie. Bywałem na różnych serwerach i o ile takie zadania lub wyzwania w jakiś tam sposób urozmaicą rozgrywkę, o tyle nie powinno być tak, żeby cała rozgrywka od nich zależała.

Dlatego nie wiem czy w nagrodach wgl powinna pojawiać się jakaś kwota - ewentualnie w 2-3 na samym początku żeby uławtić rozgrywkę, ale później nie ma to żadnego sensu. Lepiej oferować graczowi coś z czym to zadanie jest powiązane. Jak np ,,zabij 100-(więcej) pig zombie" a nagroda to np stak bloków złota czy jakiś złoty miecz z ,,dobrym" enchantem np looting X z ub 3 żeby tak szybko nie padł)
Takie nagrody powinny być bardziej dla smaczku z gry, że posiada się taki miecz z tym lootingiem i jak zabije się np krowe to poleci sporo skóry XD - dodaje do gry taki efekt wow i poprostu chce się grać, że ta poświęcona praca i czas na wykonanie zadania były tego warte. 

 SandvichBM

,,Zeby wykonac zadanie drugie trzeba miec ukonczone pierwsze zadanie, trzeba w kolejnosci stworzyc te zadania. Od latwych po ciezkie!"

Dlatego też nie może robić tego jedna osoba, najlepiej jakby sporo ludzi napisało po 3-4 ciekawe zadania, a jak ktoś chce więcej nie ma sprawy. Tylko inna jedna osoba musi zebrać wszystkie te zadania do jednego worka i posegregować od tych łatwych do tych których robienie nie trwa 1 dzień a kilka dni a nawet tydzień.  
Odpowiedz
#5
Dlatego jak napisalem: Piscie jakie zadania dac, chwilowo ja jestem zajety ogarnianiem forum i nie mam glowy na granie.

Rozumiem to, cos co nie skonczy sie tak szybko. Cos sie wymysli ^^
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#6
Czas się w końcu za to zabrać Smile
Kolejność sobie już ustalicie i połączycie z resztą proponowanych zadań.

1. Wykop 100 cobblestone nagroda 1000$ ; 3 diax
2. Wydobądź 100 drzewa (bodajże bukowego) nagroda: 1000$ ;3diax
3. Upiecz 10 chlebków nagroda: 1500$ ; jajko krowy
4. Zdobądź 64 mięsa z zombie nagroda : 5000$, diax miecz 
5. Zdobądź 10 obsydianu nagroda: 10000$; 10obsa i flint (aby do netheru iść)
6. Zdobądź 64bloki kwarcu nagroda: 15000$ ; 24diax
7. Zdobądź 128 glowstone nagroda: 10000$ i 128 redstonowych latarni
8. Zdobądź 64 każdego rodzaju drzewa : nagroda 25000$ i diax siekierka 5/3
9. Zdobądź 128 blaze nagroda 50k ; glowa withera
10. Zdobądź 128 skóry, 256 trzciny nagroda: 10k ; 16bliblioteczek

Zapraszam do poprawek, wszelka pomoc mile widziana.
Odpowiedz
#7
Te zadania mają być jednorazowe?
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#8
(07-03-2018, 12:43)Buras napisał(a): Te zadania mają być jednorazowe?

Tak, tylko trzeba je poukładać od najłatwiejszych do tych trudnych i najlepiej jak by ich było z 30-50
Odpowiedz
#9
Ja bym chcial bardziej pobic rekord Bloczka, ktory posiada chyba ze 100... xD

Zbierajmy dalej pomysly!!! Wijcej ZADAN, WijceJ!!! XD
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#10
@Temat Aktualizuje
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika