!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista problemów i błędów
#1
-Znikające skiny
-Kiedy masz spanwery w expiarce a nie masz koło niej postawionego konta AFK to nie respia sie moby
-Kowadła
-Lagi na niektórych wyspach np. tomaszek123321, SzymeG, Markowsky_978
-Gracze posiadający skupy skarżyli się, że występuje u nich bug typu: jeśli ktoś chce im sprzedać item w chestshopie to pokazuje, że nie mają pieniędzy na koncie chociaż mają miliony.
-Lagi lejków
-Ograniczenie mobów co blokuje nowym graczom budowę mobgrindera

Piszcie problemy i bugi które zauważyliście, może Gandaflux postara się je naprawić.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz
#2
Czasami jak się położę w łóżku to od razu umieram. Nie wiem czemu to sie dzieje ale wiem ze inni gracze też czasami mają ten bug
Odpowiedz
#3
(07-07-2018, 04:25)Ajpik napisał(a): Czasami jak się położę w łóżku to od razu umieram. Nie wiem czemu to sie dzieje ale wiem ze inni gracze też czasami mają ten bug

To jest akurat celowe.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#4
(07-07-2018, 08:35)Buras napisał(a):
(07-07-2018, 04:25)Ajpik napisał(a): Czasami jak się położę w łóżku to od razu umieram. Nie wiem czemu to sie dzieje ale wiem ze inni gracze też czasami mają ten bug

To jest akurat celowe.

Czemu? xD
Odpowiedz
#5
problemy z kurami, prawie wgl nie znoszą jajek a to zwiększa cene jajek :/
Odpowiedz
#6
(07-09-2018, 00:22)Ajpik napisał(a):
(07-07-2018, 08:35)Buras napisał(a):
(07-07-2018, 04:25)Ajpik napisał(a): Czasami jak się położę w łóżku to od razu umieram. Nie wiem czemu to sie dzieje ale wiem ze inni gracze też czasami mają ten bug

To jest akurat celowe.

Czemu? xD

Tego nie wiem, ale właściciel serwera skonfigurował to tak, a nie inaczej.


Cytat:problemy z kurami, prawie wgl nie znoszą jajek a to zwiększa cene jajek :/


Dziwne, bo u mnie znoszą jajka i to całkiem dobrze. Po zrespieniu kurczaków (20 sztuk) wystarczy poczekać ok. 20 minut, a potem już sobie znoszą. Pamiętaj tylko, że trzeba przy nich afczyć, żeby były cały czas załadowane przez serwer.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#7
(06-30-2018, 11:21)Marsu napisał(a): -Znikające skiny
-Kiedy masz spanwery w expiarce a nie masz koło niej postawionego konta AFK to nie respia sie moby
-Kowadła
-Lagi na niektórych wyspach np. tomaszek123321, SzymeG, Markowsky_978
-Gracze posiadający skupy skarżyli się, że występuje u nich bug typu: jeśli ktoś chce im sprzedać item w chestshopie to pokazuje, że nie mają pieniędzy na koncie chociaż mają miliony.
-Lagi lejków
-Ograniczenie mobów co blokuje nowym graczom budowę mobgrindera

Piszcie problemy i bugi które zauważyliście, może Gandaflux postara się je naprawić.
To zostanie kiedyś rozwiązane ? Przynajmniej lagi na wyspach. Ja już się przyzwyczaiłem ale jak widać na czacie gracze piszą że jak wchodzą na moją wyspę to ich z serwa wywala albo że fpsy spadają do 0 ?
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
Odpowiedz
#8
Mam Premium, skina w grze widać ale na głowach już nie. Niewiem czym to jest spowodowane, mam tak od dłuższego czasu.
[Obrazek: WokeDoge.gif]
Odpowiedz
#9
(07-28-2018, 17:31)WokeDoge napisał(a): Mam Premium, skina w grze widać ale na głowach już nie. Niewiem czym to jest spowodowane, mam tak od dłuższego czasu.

Spróbuj zmienić wersję mc jak grałem na 1.7.2 to nie było główek widać a zmieniłem na 1.7.10 i już widać
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
Odpowiedz
#10
Lagi są akurat twoją winą odnotowujemy tylko takie u ciebie i Markowskiego może czas usunąć dyniarki i zbędne mechanizmy
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika