!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] z4k4z
#1
Niech pomysle: NIE
A czemu?

Oklamales mnie i to rowno i do tego wiem ze to boty co lecialy to byly od ciebie lub od twoich znajomych.
I teraz mam niby przebaczyc bo nagle zrozumiales blad co jest za pozno podajac moje dane osobowe?


ODRZUCAM.

Boty nie były ode mnie, nikomu nie kazałem ich wysyłać i nie podawałem twoich danych osobowych, wszystko teraz idzie na mnie?

turtle
#2
Równie i dobrze skoro nie były to Twoje boty mogłeś kolegom powiedzieć żeby nie robili takich rzeczy, nie obrażali mnie Wink
Tak samo z tym handlem, gdybyś mnie nie wkurzył to byś dalej se grał.. No ale nie? Trzeba przecież dalej mnie wyzywać...
#3
Potwierdzam boty nie były Turtle a Ostry25 też zaszedł innym za skóre wiec sie nie dziwie wiec to mógł być każdy a przypuszczenia ze to był on to nie musi oznaczać że to on
#4
Dziwne że akurat to było po tej całej aferze z jego zakazem i jego banem?
#5
"Boty nie były ode mnie, nikomu nie kazałem ich wysyłać" powtarzam raz jeszcze.
#6
(08-26-2019, 14:18)Ostry25 napisał(a): Dziwne że akurat to było po tej całej aferze z jego zakazem i jego banem
Może akurat ktos natrafił na taki moment wiec wiesz przypadki sie zdarzają a jeslij jest dowód ze to Turtle to prosze pokazać ale w to wątpie
#7
Lux perm na forum bo tak ma zakaz gry, odrzucone tak czy siak bo znowu zaszedl administracji za skore probujac skopac Turtle
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika