!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające rzeczy itp
#1
Witam ja w takiej sprawie, po wczorajszym restarcie gina mi rzeczy lub skrzynki, dzisiaj jak wszedłem to moja kaktusiarka była rozwalona, nie ma szans żeby ktoś mi się ma konto wkradł po prostu gina mi rzeczy a kupiłem VIPA i po 2 dniach nie chce kończyć na tym serwerze bo akurat jest on jednym z najlepszych serwerów SkyBlock, myślę że szybko  rozpatrzycie moja sprawę, pozdrawiam?
Odpowiedz
#2
Moze kradnie ci i rozwala to kolega z wyspy który jest dodany bo wątpię żeby samo się tak rozwaliło jedynie co to mógł enderman wziąść ale to on kradnie tylko dirta
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#3
(08-05-2019, 15:29)Fade napisał(a): Moze kradnie ci i rozwala to kolega z wyspy który jest dodany bo wątpię żeby samo się tak rozwaliło jedynie co to mógł enderman wziąść ale to on kradnie tylko dirta

Sam mam wyspę
Odpowiedz
#4
Niestety, administracja nie ma mozliwosci. Ktos ma dostep do twojego konta.

Dodaj email jak i zmien haslo na koncie. Bo nikt inny poza toba nie moze tego zrobic.

Email dodajesz w sklepie www a haslo w grze zmieniasz /cp stare nowe
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#5
(08-05-2019, 16:15)SandwichBM napisał(a): Niestety, administracja nie ma mozliwosci. Ktos ma dostep do twojego konta.

Dodaj email jak i zmien haslo na koncie. Bo nikt inny poza toba nie moze tego zrobic.

Email dodajesz w sklepie www a haslo w grze zmieniasz /cp stare nowe

Jak ktoś może mieć dostęp do mojej konta jak itemy mi znikają za każdym razem jak z serwera wyjdę i za chwilę wejdę i już nie ma

(08-05-2019, 16:15)SandwichBM napisał(a): Niestety, administracja nie ma mozliwosci. Ktos ma dostep do twojego konta.

Dodaj email jak i zmien haslo na koncie. Bo nikt inny poza toba nie moze tego zrobic.

Email dodajesz w sklepie www a haslo w grze zmieniasz /cp stare nowe

Przed wczorajszym restartem wszystko było okej a po restarcie jak wszedłem to już itemow nie miałem w eq
Odpowiedz
#6
To juz inaczej, przedtem tego nie zrozumialem.

To pisz odrazu do wlasciciela serwera, bo to nie jest juz normalne i mu wyjasnij cala sytuacje: Gandaflux@gmail.com
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#7
Sandvich cos w tym moze byc bo nie tylko jemu cos znika. Jak juz pisalem wczesniej mi np zaden spawner nie znikl tylko ten jedyny kupiony za pkt w sklepie. A ganda nie odpisuje Tongue
Odpowiedz
#8
Ehhh.... Na moje wiadomosci tez nawet nie odpisuje. Ale sprobuje sie z nim jakos skontaktowac.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika