!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zapraszam :)
#2
Wszystko w porządku, tylko z tego co ja wiem cena kaktusów została obniżona nie bez celowo.

Jasne, dobrze byłoby wrócić do zarabiania na kaktusach, aczkolwiek najbardziej dochodowe aktualnie jest zarabianie na krowach. A żeby nie zaburzyć już i tak zdemolowanej gospodarki tego serwera trzeba by było jednocześnie zaniżyć cenę skóry, żeby mniej więcej utrzymać trend ilości gotówki krążącej na serwerze. To nie taka prosta decyzja. I nie, nie czuj się atakowany.

Po prostu ten serwer i jego gospodarka już i tak leży jak taki mały, biedny, obdarty ze skóry skrawek duszy Voldemorta w Harrym Potterze, po tym gdy Harry zginął i znalazł się na peronie 9 i 3/4 wraz z Dumbledorem. Kojarzysz?

Gdyby chcieć zmienić cenę dowolnego produktu na skupie na wyższą = trzeba by było podnieść ceny produktów w sklepie bądź obniżyć cenę czegoś innego w skupie. Np. w tym przypadku skóry, bo to jedyne z czego możnaby ujmować. A myślę, że to źle wpłynie na nastawienia graczy z racji tego, że nie po to skupowali spawnery, nie po to wysyłali smsy i przelewy (nie każdy, ale skądś te setki spawnerów na serwrze się wzięły). Niestety, według mnie na tą chwilę przy takim ustawieniu serwera bez zmiany całej ekonomii zmiana jednego przedmiotu zrujnuje ją tylko dogłębniej. Niestety.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Wiadomości w tym wątku
[Odrzucono] Zapraszam :) - przez xsternikk - 05-17-2020, 19:25
RE: Zapraszam :) - przez Visus19 - 05-18-2020, 09:20
RE: Zapraszam :) - przez xsternikk - 05-18-2020, 09:41
RE: Zapraszam :) - przez Visus19 - 05-18-2020, 11:34
RE: Zapraszam :) - przez xsternikk - 05-18-2020, 12:05
RE: Zapraszam :) - przez Visus19 - 05-18-2020, 13:37

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika