!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Odwołanie od bana - wszystkie dowody/wyjaśnienia
#1
Exclamation 
Witam, zanim SandwichBM odrzucisz tą prośbę czy tam napiszesz ,,zatwierdzone przez 3 moderatorów'' to dokładnie zapoznaj się z dowodami i przeczytaj do końca.
I jak coś nie trzymam się wzoru bo to było by bez sensu.
Dobra, zaczynam. Zaczęło się od tego, że dostałem bana za ,,handel psc'' 20.09.2019r o godzinie 23. Bana dostałem od EniNova. Z tego co wiem zgłosił mnie Sharkz, który sam mi to przyznał na PW na discordzie. Zapewne dał ucięte screeny lub troszeczkę podmienione aczkolwiek nie wiem jak było bo administracja nie chce mi dać tych screenów, ale ja je dam. Dam te co sam wykonałem i opiszę Wink
Zaczęło się od tego, że Turtle chciał mojego discorda. Podałem mu go, napisał: https://imgur.com/a/WHy4brL Potem napisałem, że myślałem, że chciał się ze mną skontaktować w innej sprawie a to już wgl pewnie Sharkz nie udostępnił. Dowód: https://imgur.com/a/zYmJH4K ,,nie chce'' to już w ogóle zmienia sprawę. Następną sprawą jest to, że dlaczego SandwichBM nie dał mi natychmiastowo bana jak zgłosiłem Turtla? Dlaczego dopiero teraz to się stało?. Na dodatek dowody sa ,,przestarzałe'' była ostatnio skarga z starymi dowodami ok. 1 rok te co są na mnie *niesłuszne* mają ponad 3 miesiące jak nie więcej. Skarga z tym, że dowody są przestarzałe: https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=959. Nastepną sprawą jest zbanowanie graczy: adasiek40 AfczerKAPPA AfczerKAPPA01. Zostali oni zbanowani za ,,kopanie wyspy''. AfczerKAPPA01 nawet nie został dodany do wyspy, a nawet pewnie nie macie dowodów, że kopali wyspę? Tak samo z Frixem, który dostał też bana i dodał swoje multikonto i dalej sobie buduje wyspę! To dlaczego ja nie mogę? Nie rozumiem waszej logiki. Proszę sprawę ponownie wyjaśnić a nie napisać ,,zatwierdzone przez 3 moderatorów'' bo takie słowa nigdy do prawdy nie doprowadzą. Podsumowując do wyjaśnienia: 
- bany adasiek40, AfczerKAPPA, AfczerKAPPA01.
- dowody do kolejnego przejrzania i wyciągniecia wniosków.
- ścisłe rozpatrzenie mojego bana i tej prośby o UB.
- wyjaśnienia sprawy z Frixem, który mógł się dodać do wyspy.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że to przeczytacie i wyciągniecie wnioski, a nie ponownie napiszecie ,,zatwierdzone przez 3 moderatorów''. Mówię wam. Przejrzyjcie to dokładniej i wyjaśnijcie mi te wszystkie sprawy.
Mój zbanowany nick na serwerze: Ostry25
~LeKuLa
PS. nie zostawię tej sprawy od tak bo wydałem w ten serwer nie małą kase i nie po to na niego straciłem kase, żeby teraz dostał bana za NIC. Dopóki nie wyjaśnicie tej sprawy PORZĄDNIE nie zostawię tego od tak se. I nie myślcie, że to groźba -.-...
#2
Odrzucone, zatwierdzone przez cala administracje.....
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika