!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:Skejt12
Nick osoby ktora oskarzasz: Sariel
Data wykroczenia: 24.09.2019
Powod skargi:Ban za nic plus mut na 12 h za nic o tak jako mod nie potrafi odpowiedzieć na pytanie i nie zna obowiązków moderatora
Dowód:lhttps://zapodaj.net/a7d8788b27535.png.html
#2
Dobry dowód Smile

Dostałeś mute na uspokojenie na głównym koncie, potem na drugim koncie zacząłeś znowu wyzywać innych to dostałeś dłuższa kare.

Potem jak dostałeś dwa muty, to zacząłeś spamic na helpopie o tym, że masz mute. Dostałeś oskrzegawczego kicka, żebyś więcej nie spamił na helpopie i nadal po tym to zrobiłeś, więc dostałeś bana.
#3
(09-24-2019, 22:53)Sariel napisał(a): Dobry dowód Smile

Dostałeś mute na uspokojenie na głównym koncie, potem na drugim koncie zacząłeś znowu wyzywać innych to dostałeś dłuższa kare.

Potem jak dostałeś dwa muty, to zacząłeś spamic na helpopie o tym, że masz mute. Dostałeś oskrzegawczego kicka, żebyś więcej nie spamił na helpopie i nadal po tym to zrobiłeś, więc dostałeś bana.

wyzywac? nawet to nie było wyzisko wiec skoncz a jako mod dales bez poctawnie na 12 h muta plus bana na 5 h o tak jako mod  zbyt nad używasz władze swoja

(09-24-2019, 22:53)Sariel napisał(a): Dobry dowód Smile

Dostałeś mute na uspokojenie na głównym koncie, potem na drugim koncie zacząłeś znowu wyzywać innych to dostałeś dłuższa kare.

Potem jak dostałeś dwa muty, to zacząłeś spamic na helpopie o tym, że masz mute. Dostałeś oskrzegawczego kicka, żebyś więcej nie spamił na helpopie i nadal po tym to zrobiłeś, więc dostałeś bana.

jako mod Sariel sie nie nadajesz na tym stanowisku nad używasz swojej wladzy to jest raz po 2 nie potrafisz odpowiedziec ani na diskordzie ani w mc jak sie pytalem za co mi az za tyle dałeś muta wielki pan z ciebie boisz sie wejsc na kanal i powiedzieć na diskordzie to lepiej wywalic i dac muta szkoda mówić na używasz swojej wladzy i tyle

(09-24-2019, 23:03)retentive napisał(a): Sprawiedliwosc istnieje! PERMA MU!

ty to sie nie udzielaj nie wtracaj nie w swoją sprawe widać lubicie się wtracac w nie swoje sprawy
#4
Wyzywałeś innych od pajacy i drążyłeś temat który mieliście już skończyć. Dostałeś na jednym koncie mute to to jest normalne, że na multi koncie dostaniesz większa kare za praktycznie to samo.

A co do discorda to nie mam obowiązku Ci odpisać na prywatna wiadomość to po pierwsze. Po drugie to nie muszę Ci odpisywać w przeciągu kilku sekund. Po trzecie po prostu tego nie zauważyłem.
#5
(09-24-2019, 23:53)Sariel napisał(a): Wyzywałeś innych od pajacy i drążyłeś temat który mieliście już skończyć. Dostałeś na jednym koncie mute to to jest normalne, że na multi koncie dostaniesz większa kare za praktycznie to samo.

A co do discorda to nie mam obowiązku Ci odpisać na prywatna wiadomość to po pierwsze. Po drugie to nie muszę Ci odpisywać w przeciągu kilku sekund. Po trzecie po prostu tego nie zauważyłem.

masz obowiązek jako mod odpowiedzieć na gracza pytanie i naucz się co to spam dac ci link ? to  sie do edukujesz i dawaj te dowody jaki to niby sapm byl niby co i daj dowody ze wyzwalem jedna wiadomosc na skejcie napisałem i nie było obraza i daleś mi muta na 12 h weż nie nadajesz się jako mod i tyle ci powiem nie bede z toba dyskutowąc bo nie ma sensu nie umiesz się przyznać do swojej winny

wyzwisko ze typ pajac i 12 h muta jak sie pytam za co na az 12 h muta to ty nie potrafisz odpowiedzieć ani na diskordzie a to jest twój obowiazek jako moderator odpowiedziec na wiadomość gracza pytanie za co dostał muta lub bana taki twój obowiązek ale nie zansz regulaminu i nie wiesz co to znaczy słowo Spam
#6
Administracja nie ma obowiazku kilkukrotnego upominania gracza.

Tu masz punkt regulaminu o tym, że nie musze Ci kilkukrotnie upominać. Dostałeś kare na uspokojenie na głównym koncie. Poszedłeś na mulciaka i znowu sie zaczynało. Wyzywanie od pajacy jest obraza i prowokowaniem, czyli znowu zaczynałeś robić to samo co na poprzednim koncie także logicznym jest to, że dostałeś większą kare. Proste logiczne nie ma tutaj nadużywania władzy.

Mam nadzieje, że sobie trochę ochłoniesz przez noc bo każdy przeciwko tobie jest "lizusem moderacji". Troche dużo tych lizusów, albo może jednak nie masz racji? Smile Zostawię Cie z tym do przemyślenia, skoro nie chcesz ze mną dyskutować Big Grin

No i mógłbyś jednak dać tego linka co to jest spam. Nauczyłbyś sie przynajmniej so to jest. Bo wysyłając z 5 tych samych wiadomości pod rząd dopisując jeden wyraz to zaskoczę Cie to jest spam, dostałeś ostrzegawczego kicka, zeby tak juz nie robił i przypomnij mi co zrobiłeś? Hmmm Zacząłeś wysyłać to samo. A że mute nie działa na helpopa to dostałeś bana na 6h.

Skoro teraz już ci wyjaśniłem za co dostałeś kary to może mi wskażesz gdzie tutaj jest ":bez poCTawne" użycie władzy?

Przy okazji możesz także pokazać mi gdzie jest napisane, że mam obowiązek odpisywać tobie na PRYWATNE wiadomośći :>


P.S. Skoro nie chcesz ze mną dyskutować to dlaczego mi wysyłasz kolejne prywatne wiadomości na forum? W których w sumie piszesz wszystko to samo i dalej tam piszesz,żę nie chcesz dyskutować xD

Napisałeś ponoć do "głównego moda" jak to ładnie określileś, więc po co powtarzanie tego samego na pw? No ja nie wiem Na koniec dodam, żę właścicielem jest Gandaflux, a nie jakiś gandafalux", ale chyba ty to już wiesz skoro do niego pisałeś Smile
#7
a ty cicho siedz i nie musisz mówic co ci ktoś pisze na priv i nie potrafisz odpisac na priv a Beckonów juz ci ani jednego nie sprzedam elo i naucz sie sam regulaminu i co to Spam i skoncz dyskusje jak nie masz racji
#8
Skończyły się agrumenty?

Powtarzasz się już Smile
#9
tobie się skonczyły i po co w grze pisesz to co ci się pisze na priv jako mod nie mozesz tak robić
#10
Mi się nie skończyły argumenty, nadal czekam na wpis w regulaminie dotyczący tego, że mam ci odpowiedzieć na wiadomość prywatna Smile

+ w grze nie napisałem niczego czego już ty sam nie powiedziałeś na serwerze/forum.

Wracam też do twojego zdania, że nie bedziesz ze mną dyskutował, nadal to tutaj robisz i nadal mi wysyłasz kilka wiadomości na forum.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika