!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niesłuszny ban na 7 lat
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Musio
[font=arial][b]Za co zostało zbanowane?: handel psc[/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b]Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova[/b][/font][/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b]Byleś już przedtem karany?: Chyba nie, ale nie pamiętam bo miałem długą przerwę i niedawno wróciłem[/b][/font][/b][/font][/b][/font]
[font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b][font=arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Pomyłka, bo nigdy w życiu nie handlowałem prawdziwymi pieniędzmi w jakiejkolwiek grze, gram 4fun[/b][/font][/b][/font][/b][/font][/b][/font]
#2
Żadna pomyłka, kolega Cię przy okazji dotknął tu masz ss: https://cdn.discordapp.com/attachments/6...nknown.png
#3
myslałem że za próbę zgłoszenia kogoś nie ma bana, bo ja tylko ciągnałem tą sprawę żeby mieć więcej dowodów na typa a nie po to żeby kupić
no ale jeżeli regulamin jest aż taki ostry że za pisanie z kimś o psc jest ban to spoko
#4
Nawet proba handlu PSC jest zakazana, dlatego nie lepiej o tym pisacc a przeczekac zeby ktos do ciebie napisal czy chcesz cos kupic za psc czy cos w tym podobnego.
[Obrazek: why.png]
#5
Czyli rozumiem ze unbana nie bedzie?
#6
Nie będzie.
#7
Ostry25 A Ty od kiedy jesteś mod że decydujesz czy będzie ub czy nie? Po drugie to nie wątek do pisania dla Ciebie (wiem dla mnie tez).
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#8
Powtarzam słowa sandwicha który napisał, że ban jest za to.
#9
Do Fade: Ostry25 zawsze wtracal, wtraca i bedzie wtracal sie w nie swoje sprawy i tego nie zmienisz ;/
#10
I dobrze


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika