!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niesłuszny ban v2
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Ostry25, adasiek40 (kolega)
Za co zostało zbanowane?: handel psc, skopywanie wyspy
Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova
Byleś już przedtem karany?: Ostry25 tak, ale adasiek40 nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Dostałem bana za próbę kupna konta za PSC a ja odpisałem, że nie chcę tego konta dowód: https://imgur.com/a/E6u0YoV + dodatkowo ssy są bardzo przestarzałe a ostatnio była skarga w której dowody też były stare i sandwich odrzucił bo przestarzałem. To jak będzie UB?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
adasiek40 pomagal ci w kopaniu ostrego
Odpowiedz
#3
A czy ktoś Cię pytał o zdanie?

I widzę, że edytowałeś. PS ja nie kopałem wyspy XD
Odpowiedz
#4
Kolega śmieszna sprawa odpowiedział Ci już na twoje pytanie.
Odpowiedz
#5
Jakie pytanie? Ja wyspy nie kopałem tylko afczerkappa i adasiek40, a to jest prosba o ub który mi się należy bo tak jak widzicie w dowodach ban jest NIESŁUSZNY Wink
Odpowiedz
#6
(09-21-2019, 18:05)Ostry25 napisał(a): Jakie pytanie? Ja wyspy nie kopałem tylko afczerkappa i adasiek40, a to jest prosba o ub który mi się należy bo tak jak widzicie w dowodach ban jest NIESŁUSZNY Wink

A na grze pisałeś, że afczerkappa jest offline od 5 dni, coś kręcisz. To w końcu w którym momencie piszesz prawdę, a kiedy kłamiesz chłopcze?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#7
AfczerKappa01 czytać się naucz. Jest afczerkappa (kopał wyspę) i afczerkappa01 który nie kopał wyspy Wink
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika