!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Niesłuszny ban.
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Ostry25
Za co zostało zbanowane?: Próba kupna spawnerów za psc
Od kogo z administracji dostałeś kare?: EniNova
Byleś już przedtem karany?: Ta
Czemu prosisz o odbanowanie: Sprawa wygląda następująco: Kolega mi wysłał screeny jak wkopał Frixa i innych tam paru typów, ja screeny wysłałem do EniNovy a ta obwiniła mnie za to że to ja niby jestem.. Tak EniNova jestem takim kretynem, żeby takie akcje robić? No chyba nie. Nie ma żadnych dowodów, że to ja jestem nawet podałem nick tego kto wkopał tych typów, kolega nawet sie śmieje z was że takie akcje odwalacie. Banujecie niewinnych graczy a przy okazji wyrzuciliście mi wszystkich graczy z wyspy i będę musiał wszystko od nowa uzupełniać/tabliczki. Domagam się unbana i jakiejś rekopenstaty a jak chcecie to ponownie podam nick kolegi ;>

Pozdro

Tak samo jak by ktoś handlowal se psc i powiedział, że jest Ostrym25 i ja bym oberwał? Fajnie tak?

PS. Pierwszy screeny wysłał H3Qx na discordzie do Sandwicha ale ten nie reagował na to, więc podesłał mi je a ja podesłałem je eninovy Smile Więc dlaczego leży na mnie wina!?!?!?! + dowody na to że mi je wysłał https://imgur.com/a/RvhJXJX i co?! moja wina kurła jest? no chyba nie.
#2
Gracz z serwera wysłał mi ss-y na którym TY piszesz z nim o kupnie wyspy za PSC, to nie jest ss od Ciebie. Nie dostałeś bana na podstawie swoich ss-ów. Ponieważ gracz chce zostać anonimowy nie udostępnie tego ss-a na forum.

Odwołanie proponuje odrzucić ponieważ gracz nie wiedział za co dostał bana. Po uświadomieniu go na czacie serwera, iż ban nie jest na podstawie jego ss-ów stracił argumenty i pytał "od kogo są te ss-y". Niewiedza Osrty25 o tym do kogo pisał takie rzeczy świadczy o tym, że robi to częściej i już sam nie wie do kogo to pisze i z kim handluje.

Bana po kupnie ub dostałeś ponieważ właściciel nie założył Ci blokady na kupno UB. Twój kolega wczoraj w Twoim imieniu pytał o ub dla Ciebie i mu powiedziałam że nie masz co kupować ub bo masz blokadę a to co zrobiłeś jest wykorzystaniem błędu systemu za co również jest ban.
#3
Dobra wiecie co kupiłem UB ale ban i tak niesłuszny i za co mam jaila...

O fajnie że kolejnego bana dostałem, daj mi te screeny zamaż nick tego kto zgłosił bo chce zobaczyć Big Grin



I czekam na dowody bo nie przypominam sobie, że handlowałem Wink I jaki kolega pewnie nawet go nie znam nikt mi nie powiedział a sama mówiłaś, że zakaz gry nie istnieje więc kupiłem UB -_- I z żadnym typem na końcie Ostry25 nigdy nie handlowałem bo wiem że bym dostał bana. Dlatego chcę SSY bo nie przypominam sobię tej sytuacji?
#4
Dobra, ja sam musialem dowody sprawdzic. I sie nie dziwie czemu osoba ktora dala te dowody chce byc anonimowa.
Kara moim zdaniem jest sluszna i mozna odrzucic bo Handel jakimi kolwiek dobrami z reala sa ZABRONIONE.

Odrzucam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika