!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] DOSTAŁEM BANA NA 14 DNI
#1
Exclamation 
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: pawelup123
Za co zostało zbanowane?: Podkopy na parkourze wlasnym/zabijanie na wyspie
Od kogo z administracji dostałeś kare?: SandwichBM chyba
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Ponieważ zostałem zbanowany na 14 dni za nic. Pod nikim nie podkopywałem bloków.
A tak wogóle przy parkurze są zasady że są płapki a za ity nie odpowiadam więc idziesz na parkour na własną odpowiedzialność.
Zasady parkoura -> https://youtu.be/XP3M1Om4Kv8

A teraz inna spawa->
Pisze to tu odrazu bo to też coś ważnego do tej sprawy
Chce przypomnieć że zostałem zgłoszony na czacie i te osoby co mnie zgłosiły łamią regulamin chcecie zobaczyć dowód macie ->
Domód: Próba zabicia mnie nie wiem jak to nazwać ale to łamie regulamin -> https://youtu.be/1BXTdJbHffQ
Oskarżeni-> Kaczorek69 i Suchy69 i WarzitYT
Data złamania przez nich regulaminu -> 2019-09-17


PozdrawiamSmile
#2
To nie lamie. Teren PVP jest w netherze. Ale spychneli wiec z tymi panami sobie porozmawiaj a ty nie zostawiaj tak perfitnie afk tak dla informacji.

Wracajac do kary.
Dostales za zabijanie i nie doinformowanie ze na tym miejscu mozna zginac. Bym zrozumial jakby byla tabliczka ze lawa moze zabic. Ale nie bylo tego. Rozumiem brak odpowiedzialnosci jak sie zginie przez upadek ale nie przez schowany dolek.
[Obrazek: why.png]
#3
(09-17-2019, 18:05)SandwichBM napisał(a): To nie lamie. Teren PVP jest w netherze. Ale spychneli wiec z tymi panami sobie porozmawiaj a ty nie zostawiaj tak perfitnie afk tak dla informacji.

Wracajac do kary.
Dostales za zabijanie i nie doinformowanie ze na tym miejscu mozna zginac. Bym zrozumial jakby byla tabliczka ze lawa moze zabic. Ale nie bylo tego. Rozumiem brak odpowiedzialnosci jak sie zginie przez upadek ale nie przez schowany dolek.
Dobra SandwichBM 
Dam tam z 9 takich tabliczkek z napisem lawa moze zabic

(09-17-2019, 18:05)SandwichBM napisał(a): To nie lamie. Teren PVP jest w netherze. Ale spychneli wiec z tymi panami sobie porozmawiaj a ty nie zostawiaj tak perfitnie afk tak dla informacji.

Wracajac do kary.
Dostales za zabijanie i nie doinformowanie ze na tym miejscu mozna zginac. Bym zrozumial jakby byla tabliczka ze lawa moze zabic. Ale nie bylo tego. Rozumiem brak odpowiedzialnosci jak sie zginie przez upadek ale nie przez schowany dolek.
Ja pod nikim nie podkopywałem bloków
#4
Mowie o dolku a nie podkopywaniu. Odrzucam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika