!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Adsense
#1
Witam. Myślę, że codziennie forum odwiedza około 100 osób co przekłada się na około 3000 wizyt miesięcznie. Uważam,że dobrym pomysłem byłoby umieszczenie reklam z np. Adsense'a na stronę. Serwer miałby dodatkowy zarobek, może nie duży, ale zawsze jakiś.
  • Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.
  • Nie jestem śmieciem i nie zamierzam się nim stać!
  • Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
  • Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.
#2
Hejka,

wiadome. Dodatkowy zarobek to takie cos ale ja jestem open and free.
A ja sam reklam nie lubie wiec cos nie za bardzo. Nie chce zeby komus sie zawsze reklama do #4 liter# sie przyklejala.

A reklamy tak duzo nie dadza, bo duzo jest osob co ma adblockery.
A glowny powod czemu nie moge dac ADSense to iz ja niestem wlascicielem domeny sky-block.pl tylko Gandaflux.
[Obrazek: why.png]
#3
(09-16-2019, 22:18)SandwichBM napisał(a): Hejka,

wiadome. Dodatkowy zarobek to takie cos ale ja jestem open and free.
A ja sam reklam nie lubie wiec cos nie za bardzo. Nie chce zeby komus sie zawsze reklama do #4 liter# sie przyklejala.

A reklamy tak duzo nie dadza, bo duzo jest osob co ma adblockery.
A glowny powod czemu nie moge dac ADSense to iz ja niestem wlascicielem domeny sky-block.pl tylko Gandaflux.

Zawsze możesz podrzucić do gandafluxa pomysł, o ile nawet to przeczyta. No nic to tylko propozycja do zamknięcia myślę.
  • Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.
  • Nie jestem śmieciem i nie zamierzam się nim stać!
  • Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
  • Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.
#4
Niestety, ale Gandafluxa nie bede zmuszal do modyfikacji jego strony. Bo jak chcemy adsense tutaj, to glowna strona tez musi
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika