!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#26
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze:

Fade


Wiek:

6.10.2019 roku będę miał 15lat


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

W wolnym czasie bardzo lubię uczyć i rozwijać swoją wiedzę na temat Matematyki oraz Fizyki, lubię także w wolnym czasie grać sobie w gry na komputerze takie jak CS:GO Minecraft The Forest Gta i parę innych gierek, oraz uprawiać sporty różne i chodzić na siłownię.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?

Na serwerze gram jakoś już od dobrych 5 lat może nawet 6, ale nie jestem pewien dokładnie.
Gram na serwerze codziennie.
Jestem na serwerze dziennie około 6h czasem wiecej lub mniej od godziny 14/15. W weekendy trochę więcej. Gram zazwyczaj w godzinach szczytowych czyli wtedy co jest najwięcej graczy i najwięcej jest do pilnowania chociaż w roku szkolnym mało osób gra.
Czasem trochę mniej jeśli np. Nie mam jak lub nie ma mnie w domu.



Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?

Jestem w stanie być na ts po godzinie 15. Discord(czat) jestem cały czas tylko nie w nocy, bo wtedy śpię.
Discord(rozmowa) jestem aktywny w godzinach popołudniowych po godzinie 16 lub 19.
 Ale nie zawsze mogę być.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

Według mnie mam dobry kontakt z administracją, miałem jeden konflikt, ale od tamtego czasu nie kłóce się jestem neutralny. Nie lubię wdawać się w kłótnie wolę łagodnie rozwiązać konflikt jeśli jakiś jest.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?

Chciałbym zostać helperem ze względu na to, że często, gdy jestem na serwerze nie ma nikogo z administracji, ponieważ mają swoje życie prywatne i nie mają jak cały czas pilnować serwera. Ja jestem narazie tak że mam dosyć dużo czasu na granie i mógłbym pilnować. Chciałbym również MODeratorom pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze oraz pomagać nowym graczom i innym w rozwiązywaniu konfliktów lub innych rzeczach.
(Bez tej rangi także można pomagać innym graczom)


Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?


Chciałbym odkryć drugą planetę na której było by życie i żyć spokojnie na niej z rodziną i przyjaciółmi.
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez Fade - 09-14-2019, 23:48

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika