!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#25
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: maksiutokozak

Wiek:17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie gram w minecrafta ;d, a tak pozatym to gram w koszykówke i zajmuje się chorą babcią

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na tym gram od niedawna grałem kiedyś dużo na bloczku a tutaj od niedawna ponieważ naszła mnie chęć zagrania na skyblocku, jeśli chodzi o to ile czasu bym mógł poświęcić na serwer to odpowiem że byłoby go bardzo dużo ponieważ jestem raczej typem no-life(a) i jedyne co robie po przyjściu z technikum to siadanie przed komputerem i granie ;p

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Mam to i to i na obydwóch siedze cały czas więc nie ma problemu ;3

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Rozmawiałem jak potrzebowałem pomocy ze 2 razy, mam nadzieje że jak mnie już przyjmiecie to nasz kontakt sie polepszy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Przedewszystkim możliwość banowania, kickowania, mutowatnia etc. często na serwerze gracze sobie na zbyt wiele pozwalają także ja bym ich karcił że tak powiem ;p

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Jeśli chodzi o serwer to zmniejszenie zarabiania gracze cały czas zarabiają chore sumy na sprzedaży skóry, zgniłego mięsa etc. także ich ceny napewno bo gdzie tu frajda gry jeśli wszyscy mają po tyle pieniędzy że mogą robić wszystko. A jeśli chodzi o życie moje osobiste to byłoby to wzięcie mojej dziewczyny na nasze wymarzone malediwy, i wsm babcia zdrowa też by sie przydała..


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez maksiutokozak - 09-14-2019, 12:21

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika