!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#22
Twój główny nick na serwerze: Ostry25

Wiek: 26

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gram w gry na komputerze, uczę się programować, buduję wyspę na skyblocku, chodzę po galeriach handlowych bo na coś trzeba wydawać pieniążki oraz dużo jem w restauracjach bo jestem smakoszem hehe. Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze? Od 2013 na wszystkich serwerach GandaFluxa, mogę siedzieć od 14-15 do 20-22 bo potem o 5 rano do pracy. Tongue

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Na discordzie jestem aktywny praktycznie cały dzień, jak trzeba będzie na teamspeaku to też mogę.

Jaki masz kontakt z administracją serwera? Myślę, że dobry :>

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Nie mam już siły wysyłać screenów do sandwicha i innych, więc będę mógł już sam ukarać gracza jeśli złamie regulamin, też chciałbym być helperem bo nie mam zbytnio co robić na serwerze a mam dość dużo czasu na moderowanie. Big Grin

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Po pierwsze bym uzdrowił wszystkich chorych, pomógł biednym czy tam innym i może naprawił błędy, które ludzie popełnili lub cofnął czas.. I może jeszcze skarał tych złych..

Pozdrawiam,
Ostry25


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez Ostry25 - 09-07-2019, 21:16

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika