!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#16
Thumbs Up 
Karta Rekrutacyjna



                                 Twój główny nick na serwerze: PawelApollo

                                       Wiek: 15 Lat

                                 Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jezdzic crossem/rowerem, grać na serwerze Sky-Block.pl

                                      Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na Serwerze gram od 2013r. gram do teraz moja aktywność jest                 jestem praktycznie codziennie

                                 Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Z pewnością codziennie                                                                                                                                                  
                                      Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę że dobry lubie wszystkich i szanuje, lecz jednak z Eninova dawno się nie   widziałem bo chyba pracuje nie wiem :/ .

                                 Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Zeby pilnowac Chatu oraz calego serwera nagradzac mutami/banami złych graczy  łamiacych regulami
                                 
                                      Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupuje nowego crossa, buduje dom, kupuje jakieś fajne autko, oczywiscie podzielę  sie z rodzicami

                                 Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Już parę osob było na kosmosie ja chciałbym jako pierwszy zwiedzic słońce!!




Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez PawelApollo - 09-02-2019, 17:05

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika