!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#11

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Mieo/FreQu

Wiek: Rocznikowo 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grac w kloce i  uwielbiam jezdzic na skuterze

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na Mieo styczen 2018 na FreQu Nie pamietam

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jezeli będzie taka potrzeba to tak

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? z SandwichBM dobry, z resztą administracji slaby

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chce pomagac ludziom na serverze

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? pomógł bym rodzinie, kupil nowy skuter, troche przebalowal a jezeli by zostalo reszte wplacil na konto rodzicow

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? skontaktowal bym sie z gandafluxem
#12
                                Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Xstern 

Wiek: Rocznikowo 18 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry komputerowe, uprawiać różne dziedziny sportu, spotykać się ze znajomymi. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na koncie Xstern gram od 2018-02-18. Grałem również na innych kontach. Ogólnie to ponad 2 lata. Staram się codziennie być ale są sprawy ważne i ważniejsze, czasami się po prostu nie da. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? W tym problem ze nie używam takiego typu aplikacji. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

EniNova - bardzo dobry moim zdaniem. 
SandwichBM - bardzo dobry 
Mars - dobry 
Sariel - tu niestety słaby 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym pomagać graczom w potrzebie kiedy nie ma żadnej moderacji a to często się zdarza. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Wybudował bym dom, kupiłbym ładny samochód, podzielił bym się z rodzicami no i wydał bym również na cel charytatywny. 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Chciałbym zwiedzić kosmos. 
Pomogłem zostaw rep +1
Zarabianie - > /is visit Xstern
Czynne 24/7
#13
Twój główny nick na serwerze: tomaszek123321

Wiek: 18

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: spędzać czas aktywnie i grać na sky-block.pl. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: styczeń 2015 / zależy kiedy w roku szkolnym rano i wieczorami w wakacje i święta praktycznie cały czas z wyłączeniem jakiś wyjazdów. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: nie korzystam ale może się to zmienić. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: tutaj sprawa jest jasna SandwichBM bardzo dobry EniNova dobry a reszta... 

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: ponieważ gram w takich godzinach kiedy przeważnie nie ma nikogo do pilnowania porządku. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: kupię auto mały dom i zainwestuje w coś co będzie na siebie zarabiało. 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?: sprawił aby nie było głodu na świecie. 
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
#14
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: ChudyxDDDD

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się kulturą japońską, ich stylem życia jak i historią związaną z tym krajem.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram od dwóch miesięcy, średnio po trzy godziny dziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontaktu bezpośredniego nie mam, sprzeczek z moderacją myślę ze tez nie doświadczyłem.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zapełnić lukę w administracji poprzez utrzymanie porządku na chatcie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Zbyt nie realne żebym to sobie wyobraził :d

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? cyk 500 kilo na płaskiej
#15
Karta Rekrutacyjna
Twój główny nick na serwerze: Alucard

Wiek: 17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Granie w klocki, oglądanie mongolskich bajek i onanizacja.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od 2012 ale Wolfen dał bana na rok xD Gram prawie codziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Na discordzie spędzam 90% czasu wolnego

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Codziennie donoszę na graczy
 graczy dając ss'y kanapce albo marsowi xDDD

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Gdyż w nocy trzeba ogarniać patole a zazwyczaj nikogo z administracji nie ma późnymi wieczorami. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupie dom, komputer, i zapas zupek Chińskich na całe życie Big Grin

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Zrobiłbym mój harem waifu realnym xD
#16
Thumbs Up 
Karta Rekrutacyjna



                                 Twój główny nick na serwerze: PawelApollo

                                       Wiek: 15 Lat

                                 Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jezdzic crossem/rowerem, grać na serwerze Sky-Block.pl

                                      Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na Serwerze gram od 2013r. gram do teraz moja aktywność jest                 jestem praktycznie codziennie

                                 Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Z pewnością codziennie                                                                                                                                                  
                                      Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę że dobry lubie wszystkich i szanuje, lecz jednak z Eninova dawno się nie   widziałem bo chyba pracuje nie wiem :/ .

                                 Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Zeby pilnowac Chatu oraz calego serwera nagradzac mutami/banami złych graczy  łamiacych regulami
                                 
                                      Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Kupuje nowego crossa, buduje dom, kupuje jakieś fajne autko, oczywiscie podzielę  sie z rodzicami

                                 Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Już parę osob było na kosmosie ja chciałbym jako pierwszy zwiedzic słońce!!


#17
Wink 
Karta Rekrutacyjna


Twój główny nick na serwerze: Retentive

Wiek: 19 i pół  Angel 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: ekhem, spanie, granie, programowanie

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? ekhem od czerwca, codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? codziennie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? emm każdego szanuje i raczej z nikim sie nie poklocilem, bez problemowo

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Gram sporo, nie ma często tak potrzebnej na tym serwerze administracji, ponieważ nie da się w tak małym gronie przebywać na serwerze 24/dobę, więc chciałbym was wspomóc na ile mi tylko pozwolicie

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Nikt by się raczej nie dowiedział, część na lokatę, część w siebie (kolejne prawa jazdy itp/juz pare mam), a reszta w akcje

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Oddał moc komuś bardziej odpowiedzialnemu
#18
Szybki update wzoru:

Usunelem pytanie: Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?

Z powodow iz to nie powinno miec juz miejsca, bo bylo w poprzedniej rekrutacji.
Wiec te pytanie przy zakonczeniu bedzie ignorowane i nie bedzie oceniane.
[Obrazek: why.png]
#19
Karta Rekrutacyjna 2019

Twój główny nick na serwerze:
-ZioN

Wiek:
-20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-Spać,
-Grać,
-Od niedawna wziąłem się za książki. :p

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?
-"2013r." Codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie ?
-Jak najbardziej... "dsc i ts"

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
-Nie podpadłem... według mnie good

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
-Z powodu częstego łamania regulaminu przez graczy "Strasznie to psuje grę"

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
-To co będę musiał "Za głosem regulaminu" Wink
#20
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Templariusz

Wiek:20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Granie,dyskutowanie oraz różne sporty 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : od niedawna, moge poswiecic sporo czasu

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? pewnie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Superowy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chyba odpowiedz jest prosta, helperem mozna zostac tylko po to, aby moderowac chat, pilnowac porządku

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? : Wszystko.
siemanko


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika