!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#10
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:  MamWuHa

Wiek:  20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  Jazda samochodem z czym idzie podróżowanie, oglądanie seriali. W wolnym czasie spędzam czas z dziewczyną.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:  Gram parę dobrych lat z małymi przerwami. W wakacje nie wbijałem często. Ale w rok szkolny znowu moja aktywność wraca do normy.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:  Tak bardzo często na ts3. Posiadam tam range Moderatora TS3.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?:  Male spiny z Marsem i Sarielem ale wydaje mi się że można przymknąć oko i się pogodzić. EniNova i SandwichBM raczej bez spin zawsze w zgodzie.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:  Każdy wie co się dzieje czasami na czacie a ja z moją wiedzą Helpera spełniał bym tą range w 100%. Wiem jakie błędy robiłem których już nie popełnię bo były nie potrzebne kłótni przez co straciłem rangę.  

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:  Podzielił bym się z rodzicami i rodzeństwem. Naprawił bym Opelka lub kupił nowego. Opłacił bym mandaty. Pojechał bym gdzieś się zabawić. Reszta co by została bym włożył na konto.

Jeśli masz moc, żeby robić wszystko.... To co byś zrobił jako pierwsze?:  Polizałbym łokieć.



Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez Zaad - 09-01-2019, 20:27

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika