!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#1
Witamy !!!                                                     

Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 1.09.2019r. do momentu jej końca.
Etap 2
[font=Georgia]Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami od 16.09.2019r. do 21.09.2019 r. do godziny 22:00.
[/font]Etap 3

[font=Georgia]Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów [/font]

           Ranga "Helper" jest bazowym stanowiskiem wśród administracji. Wbrew swojej nazwie nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera w utrzymaniu porządku. Stanowi także doskonałą okazję do przetestowania swoich podstawowych zdolności moderacyjnych w praktyce. Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak,
że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością
i sprawiedliwym podejściem. Poza doskonaleniem zdolności utrzymywania porządku ranga ta przygotowuje również do pracy w grupie. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać,
że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.


Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.

Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek.


Wzór: podanie na range HELP
Podanie składasz pod ta rekrutacja, nie prywatnie do administracji!
Wstaw tylko wzór!

Show ContentSpoiler:

CZAS START :3
[Obrazek: why.png]
#2
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: maks0033

Wiek: Rocznikowo 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry, tworzyć grafiki w gimpie i biegać

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od 3 miesięcy i dość często (parę godzin dziennie). Kiedyś jeszcze grałem ale to było dawno chyba 2 lata temu.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście ze tak, nie ma z tym problemu.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Kanapka - Chyba good
Sariel- Neutralnie, trochę sie znamy ale rzadko sie widujemy
Mars- Nie znam zbyt bo gra w godzinach nocnych a ja bardziej w dzień
Eninova- Nie będę kłamal niezbyt lubię eninove a jak ona mnie to nie wiem :p

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Dlaczego ? No cóż, mógłbym się rozwijać nad tą kwestią w wielu aspektach lecz nie mam takiego zamiaru. Zachęcam do bliższego poznania mojej osoby w konwersacji prywatnej.  Wiem wiem, potem byście to przeczytali ale napisze wam to teraz. Mam 16 lat rocznikowo  i dopiero przechodzę mutacje. Wiem po tej informacji większość osób odrzuciła by moje podanie ale myślę że jak wiele serwerów MC/CS:GO/TS3/DC dacie mi szanse jako młodemu ,,pomocnikowi,, admina. Mam naprawdę chęć rozwijac się w kierunku kontaktu z innymi osobami który ma mnie nauczyć dodatkowo prowadzenia dyskusji na różne tematy i wyciągania wniosków. Mam nadzieję że jak inne osoby z którymi miałem zaszczyt pracować bo dali mi taką szanse jako młodej osobie i tu zechcecie ze mną chociaż porozmawiać ! Nie liczę nawet na pózniejszy awans na rangę bardziej pełnoprawnie ,,administracyjna,, bo wiem ze jako młodej osobie będzie trudno mi ją dostać. Mam nadzieję że dacie mi szansę i możliwość bycia w waszym gronie administracyjnym. Chciałbym też dodać ze 4 lata adminowałem na pewnej sieci serwerów w mc i potrafię to robić, znam komendy jak i ,,taktyki,, administracyjne. A najważniejsze, i nie tu sie nie podlizuje kanapce. Kanapka ostatnio sam robi za 4 bynajmniej tak mi się wydaję, nawet jeżeli nie będę to ja i ja mu nie pomogę to liczę że inna osoba dostanie tą range helpera i odciąży trochę kanapka. Pamietam jak ostatnia rekrutacja skończyła się że nikt nie dostał rangi oby w tej było inaczej.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
No co jak co ale podzieliłbym na parę rzeczy. Dom,auto,troche na mc i fornite heh. I zachowałbym trochę na ,,czarną godzinę,,

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
. Bym założył rodzinę zbudował dom kupił samochód i prowadził ciche i szczęśliwe życie. Koniec. No i wsm bym próbował utrzymać na świecie pokój i dostatek
Pozdrawiam -maks0033
[Obrazek: giphy.gif]
#3
Twój główny nick na serwerze: plokijuhy2 

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię naprawiać komputery i znam się na programowaniu

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? od rana nieraz do wieczora w codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? na discordzie mogę być aktywny [Obrazek: biggrin.png]

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Mam dobry kontakt z moderatorem o nazwie SandwichBM [Obrazek: smile.png]

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Ponieważ widzę osoby które lamia regulamin i chce ostrzegać i nieraz karać przed ich błędami

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? postaram się kopic kilka spawnerów i rozlosować je dla graczy serwera 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? bym starał się nagradzać urzytkowników za poswoleniem administratora i bym uleprzał swoja wyspę
#4
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Ludwik12

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: gram w piłkę ręczną hobby'stycznie już ponieważ 3 lata temu reprezentowałem mój klub Vive Tauron Kielce(mogę wysłać zdjęcia potwierdzenia) lubię pograć w dobrą grę, minecraft cały czas czymś zaskakuje wiec i tutaj spędzam dużo czasu, lubię majsterkować przy komputerach jak i rzeczach bardziej manualnych.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? na tym serwerze gram bardzo długo dokładnie nie pamiętam ale moja wyspa została utworzona  w 2013.04.27 o godzinie 15.10 a wiec jeden z zapewne najdłużej aktualnie grających graczy, oraz na serwerze jestem codziennie bardziej w godzinach od 17

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? jestem w stanie być aktywny na pewno na ts3 jeśli będzie potrzeba to i Discorda ogarnę Big Grin

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? nie raz zgadywałem się z administracją odnośnie pomocy jednak za dużo też z nimi nie przepisałem, uważam że bardziej na plus niż neutralny.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? jako iż gram już od co najmniej 6 lat to chcę spróbować rozwinąć się na serwerze. znam serwer na wylot jacy graczy byli jacy sa i jacy będą ludzie na serwerze sa dosyć podobni do siebie, a więc z każdym i każdemu jestem w stanie pomóc i udzielić swojego doświadczenia na serwerze jak i administracji która raczej nie wszystko spamięta a dodatkowa doświadczona osoba z serwera zawsze się przyda.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? dosyć kontrowersyjne pytanie Big Grin na pewno ponad połowę inwestuję w działki i mieszkanie(mam z tym styczność wiec wiem to i owo) na pewno chciałbym zakupić swoje wymarzone autko  chevrolet camaro 2018r ZL1 :Big Grin  lecz najpierw trzeba zapewnić sobie przyszłość dopiero potem luksusy :Smile    potem zostawić sobie jakiś wolny i nie zainwestowany grosz na życie żeby np kupić svipa na serwerze który daje fajne pomocnicze opcje.  

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? chciałbym by ludzie przestali siać do siebie nienawiść (a w pytaniu było jako pierwsze tak więc to jest dla mnie najważniejsze) 


CZAS START :3
#5
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Krowiarka

Wiek:15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

Interesuję się speedcubingiem, matematyką. 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?

Gram codziennie nieprzerwanie od połowy roku 2017.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?

Myślę, że da radę. 

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

Raczej neutralny

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Aby móc karać graczy banami/mute'ami - często kiedy nie ma administracji na serwerze odbywają się ataki botów lub znajdują się gracze z niecenzuralnymi nickami, bądź wyzywajacy innych. 

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?

100000 wydam charytatywnie, resztę zostawię sobie będę je powoli wydawał. 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
Cofnął bym się w przeszłość i został swoim przyjacielem.
#6
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: schteclan

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi i/lub z dziewczyną, gram w gry, uprawiam sport , szlifuję moje umiejętności informatyczne
jako iż chodzę do technikum informatycznego( teraz już klasa maturalna)

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Grywałem dużo na serwerze parę lat temu, teraz wróciłem do gry od paru miesięcy praktycznie codziennie jestem na serwerze.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jasne! Posiadam i TS i DSC ,zawsze gdy jestem w domu są odpalone , więc nie ma problemu.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Kontakt z administracją uważam za neutralny, parę razy były jakieś niedomówienia z kanapką jednak nigdy nie zostałem karany,staram się także pomagać innym osobą na serwerze.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Chciałbym wspomóc administrację,ponieważ widzę, że kanapce samemu na serwerze czasami jest ciężko , niezawsze też ma czas, szczególnie, że zaraz szkoła. Lubię pomagać innym osobom, sprawia mi to radość. Widzę także co zaczynać się dziać od pewnego czasu na serwerze, coraz więcej jakiś niepotrzebnych spin itp. Jestem osobą sprawiedliwą, więc jeśli ktoś złamałby regulamin, no to trudno tzw. banicja bądź też inny środek kary.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Wpierw kupuję sportowe autko za ok 200 tyś , resztę inwestuję w firmę.
Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
Uleczyłbym wszystkich, którzy borykają się z ciężkimi chorobami.
  • Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.
  • Nie jestem śmieciem i nie zamierzam się nim stać!
  • Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
  • Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.
#7
Twój główny nick na serwerze: 
xCoca


Wiek:
16


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
 W wolnym czasie dużo jeżdżę na rowerze, lubię też pograć na komputerze głównie w Minecrafta Big Grin


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?
Znalazłem ten serwer ze 2 lata temu, gracze byli miło nastawieni i od razu, jeszcze na starym nicku, kupiłem sobie vipa i wygrałem na evencie fioletowy nick. Później zrobiłem sobie małą przerwę czego żałuję, bo był bym teraz bardziej rozwinięty na serwerze. Po powrocie już na tym nicku zrobiłem nową wyspę oraz kupiłem kolorowy nick i vipa. Na serwerze staram się być codziennie w godzinach wieczorno-popołudniowych.


Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jasne, obie mam i umiem dobrze obsługiwać Smile


Jaki masz kontakt z administracją serwera?
Sandwich siedzi głównie na serwerze i czy to do niego pisałem czy pytałem się coś to bez spiny ani niczego więc myślę, że pozytywny.


Dlaczego chcesz zostać Helperem?
Jestem dość aktywnym graczem, świadkiem często bałaganu, obraz czy oszustw na serwerze dlatego chciałbym w takich sytuacjach móc zareagować. 


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?
Szczerze? Myślę, że wysokoprocentowa lokata i niech się rozmnażają 


Jeśli masz moc, żeby robić wszystko.... To co byś zrobił jako pierwsze?
Zapewnił sobie i swojej połówce najlepszą przyszłość jaka była by możliwa Big Grin
#8
Twój główny nick na serwerze: ivall

Wiek:tyle ile będzie trzeba żeby dostać helpera

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: pisać pod tagiem przegryw na wykopie

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? tak długo jak będzie trzeba by zdać

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? jak będzie trzeba to tak

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? jak będzie trzeba to świetny

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? ponieważ chcę darmowego svipa

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? wydam na szybkie samochody

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? przestałbym być prawiczkiem
#9
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Krzemu

Wiek:19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Szybka jazda bmw e60/motocykl yamaha r1 imprezki i spontan

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? od kilku dni,gram po kilka godzinek

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? tak,jestem na tsie

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? neutralny

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? lubie porzadek oraz pomaganie

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? zainwestowal bym lub przekazal potrzebujacym lub 50/50

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? zapewnil pokoj
#10
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:  MamWuHa

Wiek:  20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:  Jazda samochodem z czym idzie podróżowanie, oglądanie seriali. W wolnym czasie spędzam czas z dziewczyną.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:  Gram parę dobrych lat z małymi przerwami. W wakacje nie wbijałem często. Ale w rok szkolny znowu moja aktywność wraca do normy.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:  Tak bardzo często na ts3. Posiadam tam range Moderatora TS3.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?:  Male spiny z Marsem i Sarielem ale wydaje mi się że można przymknąć oko i się pogodzić. EniNova i SandwichBM raczej bez spin zawsze w zgodzie.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:  Każdy wie co się dzieje czasami na czacie a ja z moją wiedzą Helpera spełniał bym tą range w 100%. Wiem jakie błędy robiłem których już nie popełnię bo były nie potrzebne kłótni przez co straciłem rangę.  

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:  Podzielił bym się z rodzicami i rodzeństwem. Naprawił bym Opelka lub kupił nowego. Opłacił bym mandaty. Pojechał bym gdzieś się zabawić. Reszta co by została bym włożył na konto.

Jeśli masz moc, żeby robić wszystko.... To co byś zrobił jako pierwsze?:  Polizałbym łokieć.



Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika