!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#7
Twój główny nick na serwerze: 
xCoca


Wiek:
16


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
 W wolnym czasie dużo jeżdżę na rowerze, lubię też pograć na komputerze głównie w Minecrafta Big Grin


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?
Znalazłem ten serwer ze 2 lata temu, gracze byli miło nastawieni i od razu, jeszcze na starym nicku, kupiłem sobie vipa i wygrałem na evencie fioletowy nick. Później zrobiłem sobie małą przerwę czego żałuję, bo był bym teraz bardziej rozwinięty na serwerze. Po powrocie już na tym nicku zrobiłem nową wyspę oraz kupiłem kolorowy nick i vipa. Na serwerze staram się być codziennie w godzinach wieczorno-popołudniowych.


Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jasne, obie mam i umiem dobrze obsługiwać Smile


Jaki masz kontakt z administracją serwera?
Sandwich siedzi głównie na serwerze i czy to do niego pisałem czy pytałem się coś to bez spiny ani niczego więc myślę, że pozytywny.


Dlaczego chcesz zostać Helperem?
Jestem dość aktywnym graczem, świadkiem często bałaganu, obraz czy oszustw na serwerze dlatego chciałbym w takich sytuacjach móc zareagować. 


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?
Szczerze? Myślę, że wysokoprocentowa lokata i niech się rozmnażają 


Jeśli masz moc, żeby robić wszystko.... To co byś zrobił jako pierwsze?
Zapewnił sobie i swojej połówce najlepszą przyszłość jaka była by możliwa Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez xCoca - 09-01-2019, 12:38

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika