!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#6
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: schteclan

Wiek: 19

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi i/lub z dziewczyną, gram w gry, uprawiam sport , szlifuję moje umiejętności informatyczne
jako iż chodzę do technikum informatycznego( teraz już klasa maturalna)

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Grywałem dużo na serwerze parę lat temu, teraz wróciłem do gry od paru miesięcy praktycznie codziennie jestem na serwerze.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jasne! Posiadam i TS i DSC ,zawsze gdy jestem w domu są odpalone , więc nie ma problemu.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Kontakt z administracją uważam za neutralny, parę razy były jakieś niedomówienia z kanapką jednak nigdy nie zostałem karany,staram się także pomagać innym osobą na serwerze.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Chciałbym wspomóc administrację,ponieważ widzę, że kanapce samemu na serwerze czasami jest ciężko , niezawsze też ma czas, szczególnie, że zaraz szkoła. Lubię pomagać innym osobom, sprawia mi to radość. Widzę także co zaczynać się dziać od pewnego czasu na serwerze, coraz więcej jakiś niepotrzebnych spin itp. Jestem osobą sprawiedliwą, więc jeśli ktoś złamałby regulamin, no to trudno tzw. banicja bądź też inny środek kary.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Wpierw kupuję sportowe autko za ok 200 tyś , resztę inwestuję w firmę.
Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
Uleczyłbym wszystkich, którzy borykają się z ciężkimi chorobami.
  • Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.
  • Nie jestem śmieciem i nie zamierzam się nim stać!
  • Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
  • Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez schteclan - 09-01-2019, 12:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika