!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#2
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: maks0033

Wiek: Rocznikowo 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry, tworzyć grafiki w gimpie i biegać

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Od 3 miesięcy i dość często (parę godzin dziennie). Kiedyś jeszcze grałem ale to było dawno chyba 2 lata temu.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście ze tak, nie ma z tym problemu.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Kanapka - Chyba good
Sariel- Neutralnie, trochę sie znamy ale rzadko sie widujemy
Mars- Nie znam zbyt bo gra w godzinach nocnych a ja bardziej w dzień
Eninova- Nie będę kłamal niezbyt lubię eninove a jak ona mnie to nie wiem :p

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Dlaczego ? No cóż, mógłbym się rozwijać nad tą kwestią w wielu aspektach lecz nie mam takiego zamiaru. Zachęcam do bliższego poznania mojej osoby w konwersacji prywatnej.  Wiem wiem, potem byście to przeczytali ale napisze wam to teraz. Mam 16 lat rocznikowo  i dopiero przechodzę mutacje. Wiem po tej informacji większość osób odrzuciła by moje podanie ale myślę że jak wiele serwerów MC/CS:GO/TS3/DC dacie mi szanse jako młodemu ,,pomocnikowi,, admina. Mam naprawdę chęć rozwijac się w kierunku kontaktu z innymi osobami który ma mnie nauczyć dodatkowo prowadzenia dyskusji na różne tematy i wyciągania wniosków. Mam nadzieję że jak inne osoby z którymi miałem zaszczyt pracować bo dali mi taką szanse jako młodej osobie i tu zechcecie ze mną chociaż porozmawiać ! Nie liczę nawet na pózniejszy awans na rangę bardziej pełnoprawnie ,,administracyjna,, bo wiem ze jako młodej osobie będzie trudno mi ją dostać. Mam nadzieję że dacie mi szansę i możliwość bycia w waszym gronie administracyjnym. Chciałbym też dodać ze 4 lata adminowałem na pewnej sieci serwerów w mc i potrafię to robić, znam komendy jak i ,,taktyki,, administracyjne. A najważniejsze, i nie tu sie nie podlizuje kanapce. Kanapka ostatnio sam robi za 4 bynajmniej tak mi się wydaję, nawet jeżeli nie będę to ja i ja mu nie pomogę to liczę że inna osoba dostanie tą range helpera i odciąży trochę kanapka. Pamietam jak ostatnia rekrutacja skończyła się że nikt nie dostał rangi oby w tej było inaczej.
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
No co jak co ale podzieliłbym na parę rzeczy. Dom,auto,troche na mc i fornite heh. I zachowałbym trochę na ,,czarną godzinę,,

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?
. Bym założył rodzinę zbudował dom kupił samochód i prowadził ciche i szczęśliwe życie. Koniec. No i wsm bym próbował utrzymać na świecie pokój i dostatek
Pozdrawiam -maks0033
[Obrazek: giphy.gif]


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019 - przez maks0033 - 09-01-2019, 11:29

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika