!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap 1: Rekrutacja na range HELP Wrzesien 2019
#21
Twój główny nick na serwerze: Calnex

Wiek: 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Programowanie, granie w gry komputerowe.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: Kiedyś w ciul teraz rzadziej z mniejszej ilosci czasu

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jasne jak Marsik da mi ub XDD

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Dobry

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Lubie ten serwer i chciałbym dołączyć i wesprzeć administracje jak tylko mogę

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?: Pomógłbym Dawidowi Jasperowi w szukaniu jedynek.
#22
Twój główny nick na serwerze: Ostry25

Wiek: 26

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Gram w gry na komputerze, uczę się programować, buduję wyspę na skyblocku, chodzę po galeriach handlowych bo na coś trzeba wydawać pieniążki oraz dużo jem w restauracjach bo jestem smakoszem hehe. Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze? Od 2013 na wszystkich serwerach GandaFluxa, mogę siedzieć od 14-15 do 20-22 bo potem o 5 rano do pracy. Tongue

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Na discordzie jestem aktywny praktycznie cały dzień, jak trzeba będzie na teamspeaku to też mogę.

Jaki masz kontakt z administracją serwera? Myślę, że dobry :>

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Nie mam już siły wysyłać screenów do sandwicha i innych, więc będę mógł już sam ukarać gracza jeśli złamie regulamin, też chciałbym być helperem bo nie mam zbytnio co robić na serwerze a mam dość dużo czasu na moderowanie. Big Grin

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Po pierwsze bym uzdrowił wszystkich chorych, pomógł biednym czy tam innym i może naprawił błędy, które ludzie popełnili lub cofnął czas.. I może jeszcze skarał tych złych..

Pozdrawiam,
Ostry25
#23
Thumbs Up 
Twój główny nick na serwerze: Pershing
 
Wiek: 15

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Trenuje oraz rozwijam się poza szkoła

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Gram możliwe że 1.5 roku

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? oczywiście

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? dobry, kontaktuje sie bez problemu (jezeli mam problem)

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym pomagać ludziom i czyścic czat z niepotrzebnych/ zakazanych wypowiedzi 

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?  Chciałbym przedłużyć dzień, czasem nie starczy czasu na wszystko aby zrobić w mc i w realu

Zapomnialem nicku podac

......
#24
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Kazik13

Wiek: 20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubie sobie popykać w różnego rodzaju gierki oraz interesuje się informatyką.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na serwerze gram od jakiegoś tygodnia, może dłużej. Jeśli chodzi o gre na serwerze to siedzę po parę godzin w ciągu dnia ponieważ mam jeszcze wakacje Wink

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Tak jestem w stanie być aktywny,

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Słaby

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Widzę czasami co dzieje się na serwerze/chacie, jestem osobą ogarniętą i cierpliwą. Do tego mam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o sprawy administracyjne, nie tylko w mc. Około 4 lata temu byłem helperem na serwerze Jasia (jasmc).

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?

Uciszył pyskatych...
#25
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: maksiutokozak

Wiek:17

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie gram w minecrafta ;d, a tak pozatym to gram w koszykówke i zajmuje się chorą babcią

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Na tym gram od niedawna grałem kiedyś dużo na bloczku a tutaj od niedawna ponieważ naszła mnie chęć zagrania na skyblocku, jeśli chodzi o to ile czasu bym mógł poświęcić na serwer to odpowiem że byłoby go bardzo dużo ponieważ jestem raczej typem no-life(a) i jedyne co robie po przyjściu z technikum to siadanie przed komputerem i granie ;p

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Mam to i to i na obydwóch siedze cały czas więc nie ma problemu ;3

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Rozmawiałem jak potrzebowałem pomocy ze 2 razy, mam nadzieje że jak mnie już przyjmiecie to nasz kontakt sie polepszy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Przedewszystkim możliwość banowania, kickowania, mutowatnia etc. często na serwerze gracze sobie na zbyt wiele pozwalają także ja bym ich karcił że tak powiem ;p

Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze? Jeśli chodzi o serwer to zmniejszenie zarabiania gracze cały czas zarabiają chore sumy na sprzedaży skóry, zgniłego mięsa etc. także ich ceny napewno bo gdzie tu frajda gry jeśli wszyscy mają po tyle pieniędzy że mogą robić wszystko. A jeśli chodzi o życie moje osobiste to byłoby to wzięcie mojej dziewczyny na nasze wymarzone malediwy, i wsm babcia zdrowa też by sie przydała..
#26
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze:

Fade


Wiek:

6.10.2019 roku będę miał 15lat


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:

W wolnym czasie bardzo lubię uczyć i rozwijać swoją wiedzę na temat Matematyki oraz Fizyki, lubię także w wolnym czasie grać sobie w gry na komputerze takie jak CS:GO Minecraft The Forest Gta i parę innych gierek, oraz uprawiać sporty różne i chodzić na siłownię.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?

Na serwerze gram jakoś już od dobrych 5 lat może nawet 6, ale nie jestem pewien dokładnie.
Gram na serwerze codziennie.
Jestem na serwerze dziennie około 6h czasem wiecej lub mniej od godziny 14/15. W weekendy trochę więcej. Gram zazwyczaj w godzinach szczytowych czyli wtedy co jest najwięcej graczy i najwięcej jest do pilnowania chociaż w roku szkolnym mało osób gra.
Czasem trochę mniej jeśli np. Nie mam jak lub nie ma mnie w domu.



Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?

Jestem w stanie być na ts po godzinie 15. Discord(czat) jestem cały czas tylko nie w nocy, bo wtedy śpię.
Discord(rozmowa) jestem aktywny w godzinach popołudniowych po godzinie 16 lub 19.
 Ale nie zawsze mogę być.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ?

Według mnie mam dobry kontakt z administracją, miałem jeden konflikt, ale od tamtego czasu nie kłóce się jestem neutralny. Nie lubię wdawać się w kłótnie wolę łagodnie rozwiązać konflikt jeśli jakiś jest.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ?

Chciałbym zostać helperem ze względu na to, że często, gdy jestem na serwerze nie ma nikogo z administracji, ponieważ mają swoje życie prywatne i nie mają jak cały czas pilnować serwera. Ja jestem narazie tak że mam dosyć dużo czasu na granie i mógłbym pilnować. Chciałbym również MODeratorom pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze oraz pomagać nowym graczom i innym w rozwiązywaniu konfliktów lub innych rzeczach.
(Bez tej rangi także można pomagać innym graczom)


Jesli masz moc, zeby robic wszystko.... To co bys zrobil jako pierwsze?


Chciałbym odkryć drugą planetę na której było by życie i żyć spokojnie na niej z rodziną i przyjaciółmi.
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#27
Dziekujemy za zgloszenia, czas minal wiec rozpoczynamy czesc druga.
Osoby wybrane dostana zaproszenie do rozmowy rekrutacyjnej.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika