!Rejestracja Zamknieta!
Ankieta: Chcecie tą komende ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
75.00%
9 75.00%
Nie
25.00%
3 25.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Komenda /skinset
#1
Mam dla was ankiete czy chcielibyście komende /skin set z tego co pisałem z gandafluxem plugin jest dodany ale gracze nie mają do tego permisji
Zapraszam do głosowanka Smile

Calnex
#2
Nie mam nic przeciwko, tylko ze to by bylo dla graczy svip.

Zeby ta ranga miala wieksza wartosc
[Obrazek: why.png]
#3
A ja wolałabym aby były widoczne normalne skiny graczy z premium a później można kombinować
#4
Jeżeli ten plugin od skinów jest tym, o którym myślę, to dalej dziwi mnie, dlaczego dzieją się takie rzeczy, skoro ten plugin właśnie powinien przywracać odpowiednie skiny.

https://www.spigotmc.org/resources/skinsrestorer.2124

Z drugiej strony serwer jest na 1.7.10. Swego czasu budowałem serwery na starszych wersjach i skiny były dostępne od ręki.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#5
To jest w wiekszosci wina mojangu Buras... Oni cos zrobili ze na serwerach wlasnie no-premium usuneli te skiny...

A nie wiem czemu to tak jest z tym skinrestorer, moze nie wykrywa lub dziala z opoznieniem? Ja musialem czekac 3 dni zeby moj skin przywrocilo jak bylem na nowym komputerze.
[Obrazek: why.png]
#6
Miałem postawiony serwer na 1.12.2 na pluginie Gandy i ze Skin Restorerem. Wszystko działało bez problemu. Celem tego pluginu jest właśnie zapobieganie temu, co zrobił Mojang.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#7
Tak, to mi wiadome.

Dobra, jestem po testach.
Mialem ze skinami problem na 1.7.x

Teraz sobie serwer zrobilem na bazie 1.8.8 i ViaVersion. Zeby miec 1.8.x - 1.12.x
I dziala... hmmm
[Obrazek: why.png]
#8
(07-12-2018, 17:59)Calnex napisał(a):
Mam dla was ankiete czy chcielibyście komende /skin set z tego co pisałem z gandafluxem plugin jest dodany ale gracze nie mają do tego permisji
Zapraszam do głosowanka Smile

Calnex

Uwazam ze gracze posiadajacy Premium powinni zostawic swoje skiny, a np Gracze bez rangi mieliby dostep do 3 skinow , Vipy do 3 innych i Svipy do jeszcze 3 innych


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika