!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Arenke PvP
#1
Chciał bym zaproponować na serwer Arenkę PvP. Dużo osób lubi pobawić się na PvP i zrobiłem taką arenke jest troszke parkour'a i miejsce do zabijania graczy. Arenka jest przestrzenna co jest bardzo pozytywne, ponieważ możemy się klepać grupowo np. 2vs2.
#2
Jestem na tak.
#3
JA tez jestem na tak z powrotem areny pvp, do czegos sie te sety z svip wrescie przydadza.

Po to jestesmy w administracji zeby pilnowac, wiec nie widze problemow.
Tylko co trzeba by bylo zrobic to zwiekszenie kar za cheaty, nie 2 dni jak teraz jest tylko 30 dni lub perm.
[Obrazek: why.png]
#4
Był osobny pod serwer pvp i nikt na nim nie grał były trybu 1v1 itp i arena pvp a zainteresowanie zerowe jestem na NIE
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#5
@Marsu

No nie bylbym az taki szybki. Bylo zainteresowanie.
Tylko taki problem byl, ze plugin ktory byl tam zamontowany (bo tego serwa pilnowalem) to nawet mnie wywalal chociaz nie mialem zadnego oprogramowania.
Bardziej to byl ten problem. Jest zainteresowanie ale taki plugin co prawie wszystko zakazuje to dopiero..... Pffff
[Obrazek: why.png]
#6
Rozumiem, że administracji się nudzi i czasem fajnie tak rekreacyjnie odwiedzić sobie taką arenkę PVP i zbanować 75% graczy, bo prawda jest taka, że tyle używa cheatów na PVP. Nie uważacie jednak, że pozostałym graczom, którzy weszli na serwer sky-block.pl, który jest serwerem typu SKYBLOCK, aby pograć na trybie SKYBLOCK, nie będzie się podobać to, kiedy kilka dzieciaków będzie krzyczeć cały czas na chacie "Oddaj te itemy, debilu!"?

Ja jestem na nie. Jest mnóstwo serwerów PvP.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#7
Oczywiście jestem na tak (bez kombinowania z oddzielnymi serwerami PVP jak to miało miejsce rok temu).
Sama gra na skyblocku może się znudzić a PVP zawsze było fajną alternatywą.

(07-12-2018, 15:51)Buras napisał(a): Rozumiem, że administracji się nudzi i czasem fajnie tak rekreacyjnie odwiedzić sobie taką arenkę PVP i zbanować 75% graczy, bo prawda jest taka, że tyle używa cheatów na PVP"?

Ja jestem na nie. Jest mnóstwo serwerów PvP.

Cofnij się do roku 2014-2016 gdzie cheaterów było pełno, teraz już jest tego o wiele mniej bo każdy liczy się z blazingpackiem.
Wiem że u nas tego nie ma, ale zawsze można się o to postarać, bo o niepełną ochronę nie trzeba spełniać takich wymagań jakie mają w regulaminie. SkyBlock to nie powinien być tylko skyblock, bo to jest nudne, nic poza tym - może parkour. A propo parkoura to też można to traktować jako odzielny tryb, tyle że PVP jest o wiele bardziej popularne i masa osób na to leci. Nie bądźmy tacy konserwatywni bo niczego dobrego to nie przyniesie Wink
Smile
#8
Jak najbardziej na tak,
Wreszcie kox`y, zbroje miały jakiś sens, 
Co do opinii burasa o dzieciach co będą spamić na chacie "oddaj ity" - Spam na chacie jest, był i będzie więc to raczej bez różnicy.
Aż łezka w oku się kręci na wspomnienia starego pvp


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika