!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakcaptowano] [skarga]
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze:Fracha18
Nick osoby ktora oskarzasz:Retentive
Data wykroczenia: 22.08.2019
Powod skargi:Obraz+Przekupstwo na czacie
Dowód:l https://zapodaj.net/1d8d603ae241d.png.html
https://zapodaj.net/9a862788c969f.png.html
#2
Wiem wiem ze nie moj temat ale to juz zaczyna byc przegięcie. Cały dzien zwyzywałeś się z około 10 osobami z czego z 7 napisal cos randomowego/zart do innej osoby a ty odrazu ,,ss,, ,,lecisz na forum,, ,,bedzie ban,, itp. O takie rzeczy np jak ktos powie do kogos ,, nie wtracaj sie jak gadamy,, byl tak raz i odrazu ,,ss,, juz caly serwer ma z tego beke ciagle ktos od paru godzin pisze ,,ss,, albo ,,lecisz na forum,, bo maja z tego beke juz. Nie wolno wyzywac ale w wielu sytacjach ty prowokujesz takimi tekstami. Dodam też ze do wszystkiego sie czepiasz. Ktos robi wojny magazynowe odrazu pytanie na chacie ,, Czy to nie jest nielegalne ? czytalem regulamin nie powinno tego byc,, Potem kolejne kto sprzedaje konto za gotówke serwerowa a ty odrazu ,, To jest handel kontem za to jest ban. Jak nie znasz w pelni regulaminu to sie nie wypowiadaj bo to też ludzi prowokuje .Pozdrawiam
[Obrazek: giphy.gif]
#3
(08-22-2019, 21:26)maks0033 napisał(a): Wiem wiem ze nie moj temat ale to juz zaczyna byc przegięcie. Cały dzien zwyzywałeś się z około 10 osobami z czego z 7 napisal cos randomowego/zart do innej osoby a ty odrazu ,,ss,, ,,lecisz na forum,, ,,bedzie ban,, itp. O takie rzeczy np jak ktos powie do kogos ,, nie wtracaj sie jak gadamy,, byl tak raz i odrazu ,,ss,, juz caly serwer ma z tego beke ciagle ktos od paru godzin pisze ,,ss,, albo ,,lecisz na forum,, bo maja z tego beke juz. Nie wolno wyzywac ale w wielu sytacjach ty prowokujesz takimi tekstami. Dodam też ze do wszystkiego sie czepiasz. Ktos robi wojny magazynowe odrazu pytanie na chacie ,, Czy to nie jest nielegalne ? czytalem regulamin nie powinno tego byc,, Potem kolejne kto sprzedaje konto za gotówke serwerowa a ty odrazu ,, To jest handel kontem za to jest ban. Jak nie znasz w pelni regulaminu to sie nie wypowiadaj bo to też ludzi prowokuje .Pozdrawiam

ja nie prowokuje pisze on głupoty o penisach itp mógł z nia pisać o takich głupotach na priv a nie na ogólnym nie każdy chce czytać takich głupot i  nie  wyzywałem się z 10 osobami wiec co ty gadasz i sie spytałem czy to jest legalne i czy nie grozi banem sprzedaż konta a to jest różnica wiec przeczytaj pierwsze dokladnie moje pytanie a nie teraz zmieniasz co pisałem i nikogo ja nie prowokuję nikogo
#4
Poproszę o obrońce z urzędu, nie pokazane jest co pisał i czym mi groził
obecnie mam koszmary i się boję po tym co nagadał
proszona pomoc psychologa ;c
#5
Obronca z urzedu dodany:

Ale i tak ukarany.

Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika