!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakcaptowano] [skarga] KoxPL
#1
Sad 
Nick ktory uzywasz na serwerze: Paulaaaaa
Nick osoby ktora oskarzasz: KoxPL
Data wykroczenia: 22.08.2019
Powod skargi: Scam-Gościu "sprzedawał" głowy, no i postanowiłam, że kupie większość xd Wyrzucił wszystkich z wyspy i tylko mnie wpuścił, dałam mu wcześniej ustaloną cenę (2,5kk) po czym miał przekazać mi głowy, czego nie zrobił, ponieważ chciał dopłaty do równej ceny 500k (tak jak widać na załączonym screenie, chyba xd) , na co się nie zgodziłam. Wywalił mnie z wyspy pod pretekstem skopania głów (a niby zrobił już to wcześniej) i wyszedł z serwera elo. Nie wiem czy to wystarczy na to aby go ukarać, no ale warto spróbować, żeby takie coś się nie powtórzyło. Undecided  
Dowód: Nie wiem czy to jest dowód ale dołączam ssa  Dodgy Nie wiem też czy dobrze to wysłałam bo pierwszy raz takie coś robię  Big Grin
https://imgur.com/a/um6o8LF
#2
Zgadzam się z tym co napisała Paula, gdyż byłam przy tej sytuacji. Smile
#3
Również byłem przy tej sytuacji i potwierdzam to.
#4
zgadzam sie z dziewczynami bylem przy tym. Proponowal sprzedaz glowek a potem nie dal ich
[Obrazek: giphy.gif]
#5
zgadzam sie z paula ma racje koxpl powinien byc ukarany
#6
Ta ja tez bylem potwierdzam
#7
Cenzura.... to nie wasz dzial, a administracji.... blokuje

Ukarany, ma mozliwosc zmiejszenia kary do 7d po oddaniu $$$
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika