!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] UB
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Maasochistt 
Za co zostało zbanowane?: NICK 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: SandwichBM 
Byleś już przedtem karany?: Nie 
Czemu prosisz o odbanowanie:  "
  • Zabrania się używania nicków obraźliwych, szerzących nienawiść, wyzywających, zawierających wulgaryzmy lub mogących kogoś urazić,

  • Zabrania się używania nicków zbliżonych do nicków moderacji i administracji serwera,. 
    takie xku*wad 
i polecam mu doinformowanie sie trochu ..

Edit:
Masochist

rzeczownik - osoba , która dostaje przyjemność gdy skrzywdzi inną osobę
psychologia - osoba, która czerpie przyjemność seksualną z krzywdy lub kontroli innej osoby. Douczam Cie tylko.
#2
Mojej decyzji nie bede zmienial.

Serwer ma tutaj nawet mlodsze osoby, to nie serwer 18+ gdzie mozecie sobie dawac jakie nicki sobie chcecie.

I nie, doinformowany jestem wystarczajacy.
Jestem na nie i czekam na reszte z MOD zeby sie wypowiedzieli w tym temacie, bo sam nie moge decydowac o Unban
[Obrazek: why.png]
#3
widze, że w dupie mają ten wątek Big Grin
#4
(08-17-2019, 15:09)Maasochistt napisał(a): widze, że w dupie mają ten wątek Big Grin

Nie tylko ten wątek Big Grin
#5
Nie wiem Co z reszta, zawolam ich
[Obrazek: why.png]
#6
Dzięki za zbędne douczenie. A teraz doucz się, co oznacza "szerzenie nienawiści".

Ja jestem za podtrzymaniem decyzji Kanapki i zamknięciem tematu.

EDIT. Pomimo mocno przedawnionego tematu... Big Grin
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika