!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] PROŚBA O DRUGĄ SZANSĘ :)
#1
Nick konta, które zostało ci zbanowane: BaQuene

Za co zostało zbanowane?: Notoryczny brak kultury/Notoryczne łamanie regulaminu

Od kogo z administracji dostałeś kare?: od Sariela 

Byleś już przedtem karany?: tak  Undecided


Czemu prosisz o odbanowanie: Przyznaję, że zdarzyło mi się zachowywać źle i nieadekwatnie, czego żałuję i za co szczerze przepraszam. Uważam, że ten serwer jest naprawdę dobry pod wieloma względami. Bardzo żałuję tego co zrobiłam i teraz właśnie widzę, że nie zawsze zdawałam sobie sprawy z powagi sytuacji. Bardzo często pozwalałam sobie na  zbyt dużo, ale obiecuję, że gdy dostanę drugą szansę będę porządnym graczem. Mam nadzieję, że mimo wszystko dacie mi drugą-ostatnią szansę. Jeszcze raz bardzo przepraszam i pozdrawiam  Wink
#2
Dajcie jej szanseeee  Heart
#3
(08-09-2019, 21:37)Paulaaaaa napisał(a): Dajcie jej szanseeee  Heart
mła <3
#4
Wiem ze nie moj temat wiem wiem, ale dajcie szanse nudno będzie bez nich na serwerze :3 Kto będzie turtla denerwował jak was nie bedzie <3
#5
(08-09-2019, 21:57)maks0033 napisał(a): Wiem ze nie moj temat wiem wiem, ale dajcie szanse nudno będzie bez nich na serwerze :3 Kto będzie turtla denerwował jak was nie bedzie <3

Ja go nie denerwuje Smile) chyba na odwrót xd :Smile
#6
Nie chce zle mowic ale postawmy co mamy na ten moment:

- Dostalas od nas nawet ostrzezenie, ze masz zaprzestac lub na twoje glowne konta zostana rozdane perm muty, za notoryczne lamanie regulamin
- Nasmiewanie sie z MODeratora to poboczne ale nie licze
- Zakazu gry nie masz, a od tak nie zabieramy perm mute, Turtle dostal po dlugim czasu druga szanse. Wiec mozesz sie doprosic chyba za jakies pol roku?
[Obrazek: why.png]
#7
iks dedededdedeeddede
#8
(08-09-2019, 22:07)SandwichBM napisał(a): Nie chce zle mowic ale postawmy co mamy na ten moment:

- Dostalas od nas nawet ostrzezenie, ze masz zaprzestac lub na twoje glowne konta zostana rozdane perm muty, za notoryczne lamanie regulamin
- Nasmiewanie sie z MODeratora to poboczne ale nie licze
- Zakazu gry nie masz, a od tak nie zabieramy perm mute, Turtle dostal po dlugim czasu druga szanse. Wiec mozesz sie doprosic chyba za jakies pol roku?

Moze i faktycznie dostawalam ronze ostrzezenia, aczkolwiek jeszcze raz prosze o rozpatrzenie tej drugiej szansy Smile
#9
Ojojoj Smile))


Nie masz żadnego konta zbanowanego, ani nie masz zakazu gry, więc możesz normalnie grac dalej na serwerze.
#10
(08-10-2019, 12:48)Sariel napisał(a): Ojojoj Smile))


Nie masz żadnego konta zbanowanego, ani nie masz zakazu gry, więc możesz normalnie grac dalej na serwerze.
Prawda Sarielku❤ aczkolwiek zalezy mi na koncie BaQuene.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika