!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z zalogowamiem
#1
Witam,
Podczas próby zarejestrowania na serwer dostaje informacje, że posiadam już konto... niestety nie pamiętam hasła prawdopodobnie kiedyś zakładałem konto ale było to bardzo dawno temu. Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2
Są dwie opcje albo założysz nowe konto i będziesz na nim grał albo musisz napisac do właściciela serwera gandaflux@gmail.com
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#3
(08-03-2019, 13:21)Fade napisał(a): Są dwie opcje albo założysz nowe konto i będziesz na nim grał albo musisz napisac do właściciela serwera gandaflux@gmail.com

Właśnie chodzi o to że nie mogę sie zarejestrować jeszcze raz na serwerze więc jak mam założyć drugie konto :/
Odpowiedz
#4
Sa rozne mozliwosci, jesli to jest konto premium na ktore chcesz sie zalogowac/zarejestrowac, ale jest zajete to pisz do gandaflux@gmail.com

Lub zainstaluj se minecrafta nom-premium i sobie wymysl nick, ustaw odpowiednia wersje minecrafta i tada.
Tutaj lap linka: https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=36
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika