!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
You tried to exploit CustomPayload packet
#1
Siemanko,
Próbuję zacząć grę u Was na serwerze i kiedy tylko chcę na niego wejść wyskakuje mi informacja

Cytat:Connection Lost
You tried to exploit CustomPayload packet

Najpierw próbowałem się łączyć przez Crystal Launcher, ale zaczął mi wyskakiwać ten właśnie błąd. Poszperałem więc po forum i znalazłem post odnośnie logowania non-premium, gdzie był wspomniany Launcher Shiginima. Ściągnąłem go z linku podanego w poście, zainstalowałem, dograłem forge i optifine i dalej wyświetla się to samo. Próbowałem przez 2 różne połączenia internetowe (prywatne Play i siec akademicką Eduroam, 0 VPNów). Żadne z nich nie dało mi wejść na serwer.
Próbuję się zalogować z nicku OvFireAndTheSidu. Równo 16znaków, więc wydaje mi się, że nie powinno być problemów, ponieważ standardowe wymagania minecrafta to właśnie max 16znaków w nicku.

//EDIT: Windows 10
//EDIT2: przed instalacją Shiginimy usunąłem .minecraft, więc wszystko poszło na czysto

@down mam, działa, dziękuję Big Grin do zamknięcia
Odpowiedz
#2
Wlasnie forge jest zablokowany u nas. Jesli chcesz uzywac modyfikacji to nie u nas.
Optifine mozna doinstalowac bez Forge
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika