!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Po 5 latach wojna ? serio ?
#1
Exclamation 
Nick konta, które zostało ci zbanowane: tomaszek123321

Za co zostało zbanowane?: szkalowanie administacji/niszczenie reputacji

Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel

Byleś już przedtem karany?: tak (mapa która stała się zakazana po tym jak ją kupiłem i wywiesiłem).

Czemu prosisz o odbanowanie: serio ? ban na miesiąc ? wstawiam regulamin bo go nie złamałem.

Sariel czemu zawsze jak dajesz bany graczom których nienawidzisz dajesz bany z powodami ,,szkalowanie'' ,,groźby'' a teraz nowość ,,niszczenie reputacji'' (jakiej reputacji ? bo na pewno nie serwera). Gram na tym serwerze ponad 5 lat i nigdy nie miałem takich sytuacji z administracją. (ciekawe czemu?). Nikt nie jest święty ! ! !

[font=Times New Roman][font=arial][b]     [/font][/b][/font]

[font=Times New Roman]Regulamin Serwera Sky-Block.pl[/font]


[font=Times New Roman]Postanowienia ogólne[/font]
  • Każdy Gracz zarejestrowany na serwerze ma obowiązek przestrzegania regulaminu.

  • Rejestrując się na serwerze automatycznie potwierdzasz znajomość niniejszego regulaminu i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

  • Administracja ma prawo karać za czyny nie uwzględnione w niniejszym regulaminie, które działają na szkodę serwera.

  • Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
[font=Times New Roman]Regulamin gry[/font]
  • Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz reklamowania innych serwerów (przykładowo, podawanie adresów IP, nazw itp.) Jako reklama uważane jest także podanie samej nazwy.

  • Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym.

  • Zakaz wykorzystywania błędów w grze/pluginach. Wszelkie znalezione błędy na serwerze powinny być zgłaszane niezwłocznie administratorowi serwera w celu ich naprawienia.

  • Zabronione jest zabijanie graczy na swojej wyspie, oraz tworzenie teleportów w niebezpiecznych miejscach np. na dużej wysokości co może doprowadzić wizytującego gracza do śmierci.

  • Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą, dotyczące realnego życia.

  • Zakazane są: prowokowanie oraz ubliżanie innym graczom.

  • Zakazane są próby: wyłudzenia informacji, włamania na konta, oraz wszelkie inne metody wyłudzania innych rzeczy.

  • Całkowicie zabronione jest udostępnianie prywatnych informacji zarówno o sobie, a w szczególności o innych. Rozumiane jest przez to imię, nazwisko, wszelkiego rodzaju adresy, oraz inne dane „wrażliwe”.

  • Zakaz zalewania wyspy kombinacją wody i lawy w celu generowania pozbawionych ładu struktur jak i tworzeniu wysp na metode "bloczkow" (duzej grubosci platformy, budowle itd.).
[font=Times New Roman]Gracz[/font]
  • Zabrania się używania nicków obraźliwych, szerzących nienawiść, wyzywających, zawierających wulgaryzmy lub mogących kogoś urazić,

  • Zabrania się używania nicków zbliżonych do nicków moderacji i administracji serwera,

  • Zabrania się handlowania kontami za rzeczywiste przedmioty/pieniądze/PSC/przedmioty z innych gier oraz innych serwerów.

  • Zabranie się umieszczania na wyspie treści (tabliczki, konstrukcje, budowle,) obrażających innych graczy oraz propagujących ideologie powszechnie odbierane jako negatywne,

  • Zabrania się tworzenia maszyn typu "Kasyna",

  • Zakaz używania bloków grzybów w kontekście spawnerów,

  • Zakazane jest tworzenie skupu ktory powoduje do problemow pomiedzy graczami, jak wstawianie kropki "." pomiedzy S a cena jak przykladowo S.20000
[font=Times New Roman]Chat[/font]
  • Zabrania się pisania CAPS LOCKIEM (dozwolone są 2-3 słowa w zależności od długości zdania)

  • Zabrania się podawania się za członka administracji serwera oraz powoływania się na znajomości przez nieuprawnionych graczy.

  • Zabrania się spamowania zarówno na czacie ogólnym, na czacie prywatnym, jak i komendami.

  • Zabrania się stosowania tzw. floodu (ciąg bezsensownych znaków, powtarzanie liter etc.)

  • Zabronione jest używanie słów ogólnie uznanych za wulgarne, obraźliwe.

  • Zabrania się pisania na czacie wulgaryzmów z pseudo cenzurą lub innym maskowaniem przekleństw.

  • Zabrania się wyzywania, obrażania, oraz znieważania dobrego imienia innych osób np. rodziców.

  • Zabrania się głoszenia treści nazistowskich, faszystowskich, antysemickich, a także innych treści powszechnie uważane za obraźliwe, a także krzywdzące.

  • Zabrania się podawania nieprawdziwych informacji, oraz wprowadzanie innych w błąd. 
  • Zabrania się proszenia (żebrania, zbierania, itp.) Administracji jaki i innych graczy o przedmioty, rangi, pieniądze, a także różne usługi.
  • Zabrania się głoszenia treści erotycznych, o podtekście seksualnym.

  • Prowokowanie i obrażanie Administracji serwera jest nagradzane banem lub mutem.

  • Zakazuje sie tworzenia eventow w temacie: "Kto pierwszy, trzeci, ostatni da tyle $$$ to dostanie tyle $$$" Jest uznawane jako zakazany event.

  • Reklamowanie swoich sklepów, usług i tym podobnych jest dozwolone w odstępie minimum 5 minut ( w przypadku braku aktywności czatu, aż poprzednia reklama nie zniknie ) Odstęp 5 minut ma być przestrzegany przy każdej reklamie [niezależnie od tego czy reklamy są ze sobą powiązane czy nie]
[font=Times New Roman]Obowiązki[/font]
  • Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego administracji.

  • Każdy gracz wiedzący o istnieniu błędu gry/pluginu ma obowiązek zgłosić to natychmiast do członka administracji.
[font=Times New Roman]Inne[/font]
  • Administracja nie zwraca utraconych przedmiotów, także jeśli zostały one stracone z winy serwera.

  • Administracja nie zwraca pieniędzy za zakupione konta, przedmioty, a także inne zdobyte materiały.

  • Administracja nie ponosi odpowiedzialności i nie angażuje się w handel między graczami.

  • Administracja nie ma obowiazku kilkukrotnego upominania gracza. Każdy gracz jest zoobowiązany do zapoznania się z regulaminem i przestrzegania go podczas gry.
[font=Times New Roman]Ważne[/font]
  • Graczom którzy zakupili jakąkolwiek rangę lub przedmioty w grze a dostają bana za nieprzestrzeganie w/w regulaminu NIE ZWRACAMY kasy.

  • Adminstracja zastrzega sobie prawo do skasowania wyspy użytkownika, jeśli ten nie był aktywny dłużej niż 120 dni, bądź nie spełniał warunków zawartych w regulaminie.

  • Administacja ma prawo do zmian cen w sklepie serwerowym jak i w sklepie www. 

  • Gracz może ubiegać się o unban-a/unmut-a podejmuje 2 MOD-ów lub wlaściciel serwera.

  • Notoryczne łamanie regulaminu na multikontach bedzie rownoznaczne z karaniem glownego konta
 


[font=Times New Roman]Życzymy Miłej Gry [/font]
[font=Times New Roman]Administracja Sky-Block.pl   [/font]
Zapraszam na zarabianie /is visit azzza <-- czynne offline  Cool
#2
Seryjnie, regulaminu calego nie musiales kopiowac, poinformuje grupe na discordzie i potem ci odpowiemy
[Obrazek: why.png]
#3
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

A tak na poważnie skopiowałeś cały regulamin i nie widzisz tego punktu :

Prowokowanie i obrażanie Administracji serwera jest nagradzane banem lub mutem.
#4
Ty chyba nie wiesz co to jest prowokowanie  Exclamation (to bardziej ty prowokujesz wtrącając się do konwersacji, tak wiem to był czat główny.) Obraza to jakbym pisał Sariel to ... lub .......
Zapraszam na zarabianie /is visit azzza <-- czynne offline  Cool
#5
Przecież Sariel sam zapracował sobie na taką opinie. Tomaszek tylko wyrazil swoją opinie. Ten ban jest nieuczciwy lol. I od kiedy oszust to jest obraza? To jest tylko stwierdzenie faktu kek
#6
Zalezy, nawet po mnie sa dalej pomowienia za ktore tak naprawde ja tez bany moglbym rozdac.
Ale powiedzmy sobie prawde tomaszek, iz to z mojej strony nawet jest tak sobie prowokowanie administracji.
A to ze innym ktos nie pasuje to niestety ostry, ale jestem na ten moment za Sarielem. Przykro mi to mowic, ale nie mozecie po prostu niektorych spraw ignorowac i zejsc sobie z drogi? Moze by nawet do tego nie doszlo jak teraz?
[Obrazek: why.png]
#7
jesteś po jego stronie bo straciłeś do mnie zaufanie bo kupiłem UB 2 min po tym jak mnie zbanowałeś :V Cała prawda. A słowo oszust nie jest żadną obrazą/prowokacją.
#8
Ja I Sariel Jestesmy na nie. Zamykam
[Obrazek: why.png]
#9
Zapracował sobie na taka opinie? Czym niby? Śmieszni jesteście, bo bezpodstawnie mnie oskarżacie o coś czego nie zrobiłem. Jeżeli myślisz sobie, że możesz bezkarnie mówić sobie co chcesz to sie mylisz.

Prowokuje Ciebie pisząc na czacie ogólnym ze sprzedam kilof online xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD chyba bardziej sie upokarzać nie możesz.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika