!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Generator Bruku
#1
Information 
Cześć!!  

Dzisiaj pokażę ci, jak zrobić generator bruku. (Cobblestone)
Będziesz potrzebował:
- Hopper. (x1)
- Wiadro lawy. (x1)
- Wiadro wody. (x1)
- Skrzynia. (x1)
- Bloki.

Wykonaj następujący wzór:
[Obrazek: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png]
*Woda musi zajmować te trzy bloki, ponieważ w przeciwnym razie staje się lawa → obsydianiem.
Istnieją miliony sposobów na stworzenie farmy bruk, po prostu potrzebujesz wody i lawy → taki musisz mieć wzór.

A jesli jednak z lawy sie obsydian stworzy, wez puste wiaderko i kliknij prawym przyciskiem myszy na obsydian. Dzieki temu, odzyskasz lawe spowrotem.

VIDEO


Pozdrawiam,
Peseral.
Peseral.
Odpowiedz
#2
Stworzyłeś jeden z najbardziej potrzebnych poradników. Przeniosłem go do odpowiedniego działu i przypiąłem, żeby był łatwiej widoczny.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
Odpowiedz
#3
Peseral, jeszcze widok z góry i pokaż miejsce w którym mają stać i kopać. Nie każdy ogarnie sam.
Odpowiedz
#4
(07-11-2018, 12:46)Buras tiene napisał(a): creado una de las guías más necesitadas. Lo moví al departamento apropiado y lo adjunté para que sea más fácil de ver.

Gracias, Buras.  Smile Smile

(07-11-2018, 12:51)EniNova napisał(a): Peseral, sigue siendo una vista desde arriba y muestra el lugar donde tienen que pararse y cavar. No todos estarán solos.

I will upload a video, thanks.

Greetings.
Peseral.
Odpowiedz
#5
And I correct it. ^^
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#6
I have add a video! Tell me if something is wrong ^w^! Hope you like it.

Dobrze Wieczór.
Peseral.
Odpowiedz
#7
Niestety na serwerze kopanie bruku jest nie opłacalne, lepiej na skórze zarobić i kupić bruk na /warp sklep. Może warto rozważyć podniesienie ceny bruku i kamienia w sklepie.
[Obrazek: wystraszony-kot-2-864x575.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika