!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakcaptowano] [skarga]
#1
Photo 
Nick ktory uzywasz na serwerze: kozak7233
Nick osoby ktora oskarzasz: pawelup123
Data wykroczenia: 22/07/2019 ok.12:25
Powod skargi: Oszustwo
Dowód:

Są świadkowie: Przepalara i Kogucik


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Byla taka sytuacja ale jak powiedzial pawelup odrazu jak zobaczyl ze 150k a nie 15k to oddal pieniadze. Prawdopodobnie tak bylo ze oddal hajs. Moze to bylo specjalnie moze nie ze pomylil sie o zero ale hajs mowil ze oddal wiec jak dla mnie powinna byc mniejsza kara albo ostrzezenie bo hajs byl szybko z tego co sie dowiedzialem oddany. P.S pawelup przekazal tez ok 750k dla nowych graczy serwera. moze to tez cos zlagodzi. Pozdrawiam
#3
Logi niestety nic nie dadza, inaczej jak bys mial screena ze sklepu ze tak bylo. Bo na ten moment sprawdzalem i nie ma tego. Poza jego skupem beacona za 1k xd
[Obrazek: why.png]
#4
kogucik ma ss'a, ja jedynie mogę dodać ile mam teraz pieniędzy


Załączone pliki Miniatury
   
#5
to niech kogucik dosle ss, bo bez tego nie moge nic zrobic. A slowa mi nic nie dadza innych graczy
[Obrazek: why.png]
#6
proszę zamknąć teamt
#7
Ja wiem tyle byłem świadkiem A pawelup123 robi to specjlanie już nie pierwszy raz to zrobił i pewnie nie ostatni. Mam ss jedynie jak napisał że sprzedaje beacony po 15k A zrobił sklep po 150k. Było już kiedyś tak że pisał że sprzedaje po 18k beacony i zrobił po 180k on cały czas próbuje się dorobić na czyimś nie dopatrzeniu
Przypomnę że ja za takie coś miałem kiedyś perma od Marsa
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#8
Ale ja mowie, nie czytacie??? Co mi dadza zeznania innych jak mozecie nawet klamac przeciwko komus.... Odrzucam na prosbe autora.
Albo wait...

Dostalem ss od Przepalara ktory potwierdzil sprawe.
Wiec ukarany, oddal $$$
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika