!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o odmutowanie
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zmutowane:
maks0033

Za co zostało zmutowane?:
Proszenie o donejt na priv

Od kogo z administracji dostałeś kare?: 
Eninova
Byleś już przedtem karany?: 
Nie


Czemu prosisz o unmute:
Prosiłbym o unmute ze wzgledu na to że wiem że ze zrobilem, nie do konca pamietam sytuacje za ktora dostalem muta bo to bylo jak bylem ofline. Podejrzewam ze to ze do nowumah czy jakos tak pisalem w pewnej sprawie ze jeden jego kolega kazal mu przekazac ze dostal bana i jak chce zeby dal mi troche $ ( to kazal poprostu jego kolega przekazac). Moze byla jeszcze jaakas sytuacja ze poprosilem o $ ale prawdopowodbnie byla jednorazowa bo prosze glownie jedynie o podpisiki a jak ktos odmawia to nie naciskam. Dostalem na 2 dni a chcialbym prosic o unmute albo skrocenie kary ze wzgledu na to ze jednak gra na tym serwerze wymaga duzej ilosci napisanego tekstu aby rozwijac wyspe, np handel,sprzedawanie itp z tego glownie sie utrzymuje. Jest to moje pierwsze wykroczenie wiec prosze o unmute lub chociaz zlagodzenie kary bo 2 dni to jest strasznie duzo jak na serwerze skyblock ktory opiera sie na handlu. No ale tak bez przesady 2 dni za jedno napisanie do kogos ?  Pozdrawiam Maks
#2
---Tu mialem pytanie odnosnie mojego vipa ze mi znikl ale nie zauwazylem ze skonczyl sie hah, jak ten czas leci.---
#3
Eni i ja jestesmy na nie. Wiem ze cie Eni upominala ale to ignorowales. Wiec 2 dni to jeszcze nic.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika