!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Prośba o UnBana
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Ruraodwody, Gabax, jasiu585
Za co zostało zbanowane?: Obrażanie Administracji 
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Sariel
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Powinienem dostać bana tylko na moje główne konto Kabelodpradu skoro nie posiadam zakazu gry a inne konta nie brały w tym udziału
#2
Posiadasz zakaz gry
#3
Ja nie wiem nawet co powiedziec, bo tylko wiem z /bminfo od twojego main konta ze obraza administracji. Nie wiem co powiedziec, musze najpierw sie popytac Sariela
[Obrazek: why.png]
#4
Ty masz jeszcze czelność o to prosić? Wyzwałeś połowę administracji i byłego administratora budując wielkie napisy na całą wyspę, obrażając nas robiąc mapy, wołając nas żebyśmy to zobaczyli i jeszcze kozaczyłeś, że dostaniesz w lipcu ub bo twój kolega kupuje serwer. Przeliczyłeś się Smile
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#5
(07-14-2019, 21:21)Marsu napisał(a): Ty masz jeszcze czelność o to prosić? Wyzwałeś połowę administracji i byłego administratora budując wielkie napisy na całą wyspę, obrażając nas robiąc mapy, wołając nas żebyśmy to zobaczyli i jeszcze kozaczyłeś, że dostaniesz w lipcu ub bo twój kolega kupuje serwer. Przeliczyłeś się Smile

Ty kolego jesteś na urlopie ale wypowiadasz się wszędzie, więc może byś dał odpowiedź Sandwichowi w sprawie mojego unbana.
#6
No to odrzucam jesli tak sprawa wyglada
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika