!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zaakceptowano] adrix2
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: a3z4kmi
Nick osoby ktora oskarzasz: adrix2
Data wykroczenia: 10.07.2019
Powod skargi: Fałszywe oskarżanie 
Dowód:l SS nizej

Już nie pierwszy raz wyzywa od scamerów, ale wczesniej się tym nie przejmowałem, ale pomyslalem ze po co odpuszczac jak pisze to nonstop. Dlaczego wyzywa? Mam na wyspie postawiony SKLEP z lampami i to dosc drogimi, co chyba nie łamie regulaminu, ponieważ to tylko sklep z drogimi lampami a ceny mogę dawać jakie chcę. On nie czytajac tabliczek kupil te lampy i wyzywa od scamerow gdzie mu nic nie ukradlem. Kupil do dobrowolnie, ja mu w myszke nie kliklem. 


Załączone pliki Miniatury
   
Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Michel Quoist[/font]
#2
Za takie coś jedynie jakiś warn czy mute, powiedzmy sobie szczerze ten sklep jest zrobiony po to żeby ktoś w to przypadkiem kliknął i za tyle kupił bo po co innego? Ale tekstem "Mam sklep z drogimi lampami" to wygrałeś Big Grin
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#3
Czekam na bana XD

Mars no taki drogi sklep ze wychodzi 3kk za 2 lampy
Pomogłem? zostaw rep+  Angel
#4
Ale jest sklep? Jest. Tabliczka co i za ile jest? Jest. Także no, nie przejmuje sie tym co on mi pisze, ale mam nadzieję że następnym razem już jakis banik bedzie i sie nauczy Wink
Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Michel Quoist[/font]
#5
Wiec upomnienie jest out i zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika