!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Konto
#11
Nie nie miałem wyjaśnienia jedyne co mówiłeś to że UB za nic w świecie nie będzie i nie używaj zakazu gry jako argumentu. A to że ciebie coś nie interesuje to nie znaczy, że pozostałych adm także. Cenne itemki? To było konto po usunięciu wyspy z kaktusiarką i kasynem ale się przywaliłeś o jakiś handel psc i od tamtego czasu proszę się o wyjaśnienie
#12
Piszę jeszcze raz bo chyba nie doczytałeś :v Rok temu miałeś wyjaśnienie, jedyna droga do dostania ub to przez forum wszystkie takie sprawy rozwiązujemy tu więc nie opowiadaj głupot, bo ja na przykład nie widziałem na dc nigdzie działu prośby o ub czy na ts, powołujesz się tylko na źródła których nie ma i nie masz fizycznego dowodu, a tam dostałeś link do owego.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#13
Zatem odpiszę ci jeszcze raz bo może tym razem przeczytałeś tylko końcówkę mojej wypowiedzi nie dałeś mi wyjaśnienia jak chcesz mogę napisać o logi z tego dnia nie ma nigdzie wyjaśniania. A nie zrobiłem nic zakazanego hasło miałem konto nie miało blokady kupiłem UB i skorzystałem ale jeżeli to jest handel psc to jesteś niesamowity. Jedyne co potrafisz napisać to, że opowiadam głupoty bo nie chcesz się przyznać do błędu.
#14
Teraz mi się przypominała akcja całkowicie, kupiłeś ub na koncie baris które miało bana za handel psc (A z tego co wiadomo za to jest blokada na ub i nawet nie mów, że o tym nie wiesz bo jesteś doświadczonym scamerem i rekordzistą w Banach za scamy) Był wysłany mail do Gamfafluxa żeby zablokował możliwość ub ale nie zdarzył bo już kupiłeś ub i wynosiłes ity na inne konta za to dostałeś tam bana i dlatego w powodzie było napisane konto psc a nie handel psc. I jeszcze pamiętam, że pytałeś czy możesz kupić tam ub w mówiliśmy, że nie.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#15
Gratuluje w końcu sobie przypominasz ... Nie padła odpowiedź "NIE" tylko nie byliście pewni i to doskonale pamiętam. Zapamiętuje to bo jestem doświadczonym scamerem i rekordzistą w Banach za scamy. I uważam, że skoro nie było waszego definitywnego NIE to nie możesz pisać, że takowe było skakałem u ciebie na wyspie wtedy i pisałem chociażby z Sandwichem i nikt mi nie powiedział "NIE" za to usłyszałem coś bardzo miłego: "Skoro nie ma blokady to jeszcze unbana można kupić" Smile
#16
Masz jakiś dowód na to? Chętnie bym chciał zobaczyć logi na pewno nikt z nas nie powiedział w takiej sytuacji, że tak tylko na pewno nie bo ta zasada jest od 2 lat lekko. Gdyby nie to, że mam innego pc to bym chętnie poszukał logów, naprawde skończ bo się kompromitujesz Smile.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#17
(07-10-2019, 16:57)Marsu napisał(a): Masz jakiś dowód na to? Chętnie bym chciał zobaczyć logi na pewno nikt z nas nie powiedział w takiej sytuacji, że tak tylko na pewno nie bo ta zasada jest od 2 lat lekko. Gdyby nie to, że mam innego pc to bym chętnie poszukał logów, naprawde skończ bo się kompromitujesz Smile.

 Niestety też nie mam tamtego komputera... Ale ja się nie kompromituje chcę tylko unbana na niesłusznie zbanowanym koncie  znasz mnie i wiesz, że  gdybyście napisali na nie nie chwaliłbym się kupionym ub napisaliście tak a nie inaczej, więc tak to zrobiłem. Może niech ktoś inny się wypowie ? Bo twoje zdanie już znam
#18
Blokuje Temat, reszte zdecydujemy w administracji
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika