!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dodano w innej formie] nowe komendy pod /czas list
#1
proponuje dodać nowe pakiety
np po 60 dniach online po 2 jajka spawnujące zwierzęta oraz po 120dniach online (niewykonalny wynik) 2 spawnery np krów i świń

chce tez zaproponowac aby skrócić czas oczekiwania dla komendy is calc z kilku godzin do 20minut
#2
Jestem za tym pomysłem ze spawnerami. Ewentualnie możnaby skrócić ten czas do 60 dni. A komenda /is calc obciąża serwer, więc dla mnie zły pomysł.
#3
/Is calc - mogło by być co 2h i to by było optymalnie,
Jajka spawn-ujące po 60 dniach ??? Czy przez 60 dni nie będziesz w stanie sam sobie ich kupić? Dała bym max po 2 dniach te jajka,
#4
(07-11-2018, 11:31)EniNova napisał(a): /Is calc  - mogło by być co 2h i to by było optymalnie,
Jajka spawn-ujące po 60 dniach ??? Czy przez 60 dni nie będziesz w stanie sam sobie ich kupić? Dała bym max po 2 dniach te jajka,

Jak dla mnie /is calc powinien być raz dziennie dostępny. Nie ma przecież jakiegoś specjalnego ciśnienia, żeby sprawdzić swoje punkty.
Jajeczka spawnujące zrobiłbym po tygodniu. Załóżmy, że jakiś nowy gracz bardzo bardzo sobie nie radzi, więc niech ma już po tygodniu te dwa jajka świnek. Wystartuje sobie farmę.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#5
@Buras

Zgadzam sie z /is calc. Wystarczy ze wszyscy uzyja tej komendy to juz serwer odleci, bo liczy przez WorldEdit bloki....

Wiec jest nawet ok, bo musza poczekac z tymi komendami.
[Obrazek: why.png]
#6
(07-11-2018, 11:42)Buras napisał(a):
(07-11-2018, 11:31)EniNova napisał(a): /Is calc  - mogło by być co 2h i to by było optymalnie,
Jajka spawn-ujące po 60 dniach ??? Czy przez 60 dni nie będziesz w stanie sam sobie ich kupić? Dała bym max po 2 dniach te jajka,

Jak dla mnie /is calc powinien być raz dziennie dostępny. Nie ma przecież jakiegoś specjalnego ciśnienia, żeby sprawdzić swoje punkty.
Jajeczka spawnujące zrobiłbym po tygodniu. Załóżmy, że jakiś nowy gracz bardzo bardzo sobie nie radzi, więc niech ma już po tygodniu te dwa jajka świnek. Wystartuje sobie farmę.
Tylko pamiętaj, że tydzień w /Czas to 168 h spędzonych na serwie. Proponowałam 2 dni bo mniej więcej po tygodniu gry nowi gracze w /Czas mają. Tyle godzin.
#7
(07-11-2018, 13:02)EniNova napisał(a):
(07-11-2018, 11:42)Buras napisał(a):
(07-11-2018, 11:31)EniNova napisał(a): /Is calc  - mogło by być co 2h i to by było optymalnie,
Jajka spawn-ujące po 60 dniach ??? Czy przez 60 dni nie będziesz w stanie sam sobie ich kupić? Dała bym max po 2 dniach te jajka,

Jak dla mnie /is calc powinien być raz dziennie dostępny. Nie ma przecież jakiegoś specjalnego ciśnienia, żeby sprawdzić swoje punkty.
Jajeczka spawnujące zrobiłbym po tygodniu. Załóżmy, że jakiś nowy gracz bardzo bardzo sobie nie radzi, więc niech ma już po tygodniu te dwa jajka świnek. Wystartuje sobie farmę.
Tylko pamiętaj, że tydzień w /Czas to 168 h spędzonych na serwie. Proponowałam 2 dni bo mniej więcej po tygodniu gry nowi gracze w /Czas mają. Tyle godzin.

Fakt. Czyli zakładając, że 2 dni przekładają się na 7 dni, to 7 dni na około miesiąc. To w sumie nawet trochę trudniej. Podoba mi się to.

EDIT: Aczkolwiek wtedy dałbym jajko grzybkowej krówki do pakietu.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika