!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znikające Beacony i Spawnery
#11
To Jak pisalem wyzej, napisac do wlascicielka serwera.
Ale dziwne, moze Ktos z twoje wyspy rozwalil te spawnery? Bo to pierwszy Taki przypadek.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#12
Albo poprostu nie miał tych spawnerów ani beaconów i tylko wymyśla też jest taka możliwość
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#13
Mi dzisiaj zniknęło 48 beaconów koło północy ale teraz wbiłem i stoją tam gdzie były koło północy był również problem bo kasa ze sklepu nie wpływała na konto ale to już chyba do gandy muszę
Odpowiedz
#14
Kasa ze sklepu gdy Cię nie ma na serwie nie nalicza się na konto czyli tak jakbys to sprzedawał za free i teraz sklepy które są otwarte off-line są mało opłacalne bo jak cie nie ma na serwie to kasy ci nie nalicza za sprzedana rzecz
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#15
Byłem bo ja nie mam wyspy offline zawołali mnie wbiłem i ktoś wykupił towar za 240k a kasa nie wpłynęła na konto
Odpowiedz
#16
Zbugowany chestshop jest juz bylo pare maili do Gandy wysłanych o to Ale narazie nic z tym nie zrobił
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
Odpowiedz
#17
Moze enderman podpierdzielil ?
Odpowiedz
#18
Ale zeby centralnie beacony? Pierwsze slysze zeby enderman zabieral beacony
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#19
Na wyspie o której mowa nie mam biomu end co powoduje, że prawdopodobieństwo zespawnienia aż tylu endermanów budzi zastrzeżenia. Ale ta opcja odpada bo beacony wracają co prawda od 11 przed południem nie mam 3 beaconów ale myślę, że jutro już będą i wyspe mam sam odrazu mówię
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika