!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dodano] /is fly - Zmiana.
#1
Thumbs Up 
Witam, mam pewien pomysł.
Posiadając rangę sVip można na wyspie włączyć opcję latania komendą /is fly . 
Problem jest niestety taki że wychodząc z wyspy latanie się resetuję i jak wejdziemy na wyspę
to musimy tą komendę wpisywać od nowa. 

Mój pomysł jest taki. Po wpisaniu komendy na wyspie włącza się latanie dla właściciela ale
po wyjściu z gry/wyspy np, teleportowanie się na spawn latanie nadal jest włączone i po powrocie 
na wyspę nie musimy kolejny raz wpisywać tej komendy.
#2
Pobieram ten pomysł. Choć nie sądzę, że jest to możliwe.
#3
The_Vax nie zbawi Cię 5 sekund na wpisanie od nowa komendy/is fly
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#4
(07-06-2019, 10:50)Fade napisał(a): The_Vax nie zbawi Cię 5 sekund na wpisanie od nowa komendy/is fly

Nie chodzi o zbawienie tylko o ułatwienie pomysł co najmniej zajebisty i zdecydowanie popieram.
#5
Mam lepsza propozycje, mozliwosc uruchamiania tego przy pomocy:

/is autofly allow - Automatycznie uruchomi fly na terenie wyspy jak wylaczy jak sie ja opusci - tepajac sie na spawn lub do kogos
/is autofly disable - Wylancza funkcje automatycznego uruchamiania fly, trzeba manualnie uruchamiac przy pomocy /is fly

O to wam chodzi?
[Obrazek: why.png]
#6
(07-07-2019, 13:04)SandwichBM napisał(a): Mam lepsza propozycje, mozliwosc uruchamiania tego przy pomocy:

/is autofly allow - Automatycznie uruchomi fly na terenie wyspy jak wylaczy jak sie ja opusci - tepajac sie na spawn lub do kogos
/is autofly disable - Wylancza funkcje automatycznego uruchamiania fly, trzeba manualnie uruchamiac przy pomocy /is fly

O to wam chodzi?
Ahh ten mój zapłon. Tak o to chodzi i myślę że jest to w "cenzura" przydatne
#7
Jak wiem to Islandworld juz ma wykrywanie, bo jakos jak sie odleci od wyspy to swiruje ci fly i ci nie pozwala dalej latac jak i przy teleportacji ci automatycznie wylancza. Nie powinno byc chyba z tym problemu, ale czy Gandaflux bedzie chcial to zrobic to inne pytanie.
[Obrazek: why.png]
#8
Pierwsza sensowna propozycja od "x" czasu na tym forum
[Obrazek: iy0btYW.png]
#9
To prawda Sandwich napisałbyś maila do gandy ?
#10
No to pisze do niego, ale do niego reszta pozostaje.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika