!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] The_Vax
#1
Exclamation 
Nick ktory uzywasz na serwerze: Nekyux
Nick osoby ktora oskarzasz: The_Vax
Data wykroczenia:  2019-07-01
Powod skargi: Oszustwo na graczach (wyłudzanie pieniędzy.)  Gracz pisał na czacie, że ma do rozdania 3kk, i że każdy kto mu da dostanie podwójna ilość, dużo graczy się dało na to nabrać gdyż później, gdy gracze zaczeli się denerwować, że nie oddał, użył wymówki, że odda... Kiedyś. Pieniędzy oczywiście nikt nie otrzymał.
Dowód: https://imgur.com/a/YwP8bhV
#2
Niezgadzam się z podanymi mi zarzutami.
Dostałem od graczy pieniądze. Gracz o nicku Needay przelał mi 10.000 po czym mu oddałem 20.000. Ty przelałeś mi 10.000. Aktualnie nie mam płynności finansowej na serwerze więc napisałem że później oddam, po czym ludzie zaczeli mnie wyzywać od oszustów. A to że napisałem że oddam kiedyś to nie znaczy że nie oddam. Graczy było 2 a 2 to raczej nie dużo.
#3
Było więcej graczy, pisali na serwerze, skoro byłeś niewypłacalny to po co pisałeś. że masz 3kk i to rozdasz? mam nadzieje, że ktos będzie w stanie sprawdzić logi twoich finansów Smile
#4
Ja nie moge, czasami czuje sie jak w jakiejs szkole dla dzieci.....
Niestety, ale takich eventow nie tolerujemy. Nie masz $$$ to je oddajesz i proste. Lepiej to zrob zanim zmienie zdanie....
[Obrazek: why.png]
#5
Odda mi, reszta od innych graczy zostanie dla niego, nie każdy jest w stanie napisać skargi...
#6
Tak naprawde moge tez odrzucic z powodu regulaminu..... Wiec
[Obrazek: why.png]
#7
Jakieś screeny że byli inni?
Pomogłem? Daj rep+!
#8
Lepiej oddaj wszystkim od ktorych dostales, inaczej sobie z toba inaczej porozmawiam. Zamykam, masz czas do jutra... lub dluzej
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika