!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Geralt21
#1
Nick ktory uzywasz na serwerze: Maks 
Nick osoby ktora oskarzasz: Geralt21
Data wykroczenia: 18.06.2019. 
Powod skargi: Chcialem zobaczyc jak jego expiarka wyglada od srodka, powiedzial tylko ze jak kupie u niego 2 spawnery, powiedzialem ze nie mam tyle kasy no to napisal. ,,to kup 1 wtedy,, no i kupilem. Potem powiedzial a jednak daj jeszcze 300k to ci pokaze. powiedzialem mu ze nie mam to on powiedzail ze nie pokaze. Napisalem na czacie ze jest scamerem i juz z 10 osob zaczelo mnie wyzywac jechać po mnie itp. Prosze o sprawdzenie konsoli bo cos zaden screen nie chcial sie zrobic nwm czemu. godzinka przed 12.30
Dowód:l Niestety żaden screen nie chcial sie zrobic. Prosze o sprawdzenie konsoli w miare mozliwosci i o ukaranie wszystkich graczy. A co do cb geralt takie zachowanie jest hamskie tylko chcesz by ktos cos od cb kupil. Co ci szkodzi poswiecic minutke ? lepiej oszukac a potem na czacie kazac palic gume jak chciales zwrot kasy. Coraz wiecej dzieci jest na tym swiecie.... a jak on bana za obraze nie dostanie to widac ze za to ze duzo gra nic mu nie mozna zrobic... A i dla tych wszystkich co maja ochote pisac ze tez powinienem bana dostac w komentarzu to tak. Powiedzialem ze jest skamerem by spadal i palil gume ( to po tym jak mnie zwyzywał). Ale to samo na czacie pisalo przynajmniej 5 osob do mnie. To moze 6 banow co ?
Cytaty z regulaminu
Zakazane są próby: wyłudzenia informacji, włamania na konta, oraz wszelkie inne metody ,,wyłudzania innych rzeczy,,.
Zabronione jest używanie słów ogólnie uznanych za wulgarne, obraźliwe.
wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym
#2
xd #freeGerald
#3
"wyłudzenie – przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym" tego nie ma w regulaminie?
A jesli jest to: Handel pomiedzy graczami.... Nie jest odpowiedzialnoscia administracji, jesli nie masz dowodow to nie moze dostac za scam lub oszustwo.

Dostalem logi z oficjalnego zrodla, wiec troche potrwa zanim sie dowiem co i jak.

Edit: 21:39

Maks, odrzucam skarge, co ja widze to ty jedyny prowokowales, spamiles i jeszcze mozna wiele wymawiac. Jesli masz problemy z agresja itd, to idz jak inni pisali "pokopac pilke".

Odrzucono
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika