!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono]Unban Please
#1
Nick konta, które zostało ci zbanowane: Piroten
Za co zostało zbanowane?: Reklama serwera
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Nie jestem pewny, chyba SandwichBM
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Użyłem nazwy serwera jako przykładu w rozmowie broniącej moderację serwera.

Jeżeli to ważne to byli świadkowie, tylko już nie pamiętam kto.
#2
Niestety, wystarczylo ze wbilem nazwe co napisales to odrazu mi wywalil serwer ktory podales.... Wiec reklama sluszna, jestem na nie.
[Obrazek: why.png]
#3
Lecz nie miałem na myśli reklamy. Nie wiem co zrobić żebyście mi uwierzyli. Zresztą nie sądziłem, że wystarczy nazwa serwera aby dostać bana na zawsze.

Możecie zapytać ludzi na serwerze, że byłem po waszej stronie i podałem serwer dla przykładu.

Jakbym chciał zareklamować słaby serwer tobym nawet wyspy nie robił i nie zaczynał nic na serwerze.
#4
Regulamin:

Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz reklamowania innych serwerów (przykładowo, podawanie adresów IP, nazw itp.) Jako reklama uważane jest także podanie samej nazwy.
[Obrazek: why.png]
#5
Dobrze, jestem za tym aby mnie ukarać, ale nie sądzisz, że permban za pierwszy raz, i za samą nazwę, to nie jest leciutka przesada?
Rozumiem, że regulamin jest nieugięty, ale czy mogę liczyć na złagodzenie kary? Np. tydzień  lub 2 albo więcej jak sądzisz, że mi się należy.
Przyjmę każdą karę poza permbanem.
#6
Niestety, za reklamy dajemy tylko permy.
[Obrazek: why.png]
#7
Ale to nie była umyślna reklama.
Dajcie mi jedną szansę, proszę.
Nie byłem ani toksyczny, ani niemiły, pomagałem wszystkim. Naprawdę przepraszam za tą reklamę spowodowaną moją nieuwagą.
#8
Dalej możesz stworzyc nowe konto i grac dalej nikt ci nie zabrania
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#9
(06-14-2019, 21:16)Fade napisał(a): Dalej możesz stworzyc nowe konto i grac dalej nikt ci nie zabrania

Ale to nie to samo. Też czułbym się z tym źle.
#10
Sandwich to jaka jest twoja decyzja?


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika